Podobne artykuły

Zenek Martyniuk wyśle syna na odwyk!

2019.01.05 19:55 | © Stars.pl

Media od kilku dni żyją tym co przytrafiło się najbliższej rodzinie Zenka Martyniuka. Okazało się bowiem, że syn znanego gwiazdora ma poważne zatargi z prawem - oskarża się go o wszczynanie awantur, stosowanie przemocy domowej oraz posiadanie narkotyków...

Galeria

Daniel M. został odprowadzony do policyjnego aresztu po tym, jak w sylwestrowy wieczór sprowokował kłótnię ze swoją ciężarną żona, a potem odmówił jej wejścia do domu...

Czytaj też: Doda wylądowała, ale pomyliła kraje!

Galeria

Obserwatorzy tej sytuacji pilnie czekali na oficjalne oświadczenie samego Zenka. W końcu znany piosenkarz postanowił zabrać głos!

Galeria

Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego dziecka. Wiadomo. I ja dla Daniela chcę jak najlepiej. Chciałbym z nim porozmawiać, ale na razie się nie da. Jest wkurzony całą sytuacją, nie ma go - komentuje smutno gwiazdor disco polo w rozmowie z Faktem. Co ja mogę? Przecież to już dorosły człowiek. Chciałbym, żeby był szczęśliwy, ale to są jego sprawy.

Czytaj też: POLAK NAWOŁYWAŁ DO ZABÓJSTWA KSIĘCIA HARRY'EGO

Daniel to mój jedyny syn, bardzo go kocham. Jak każde dziecko popełniał w życiu błędy, a my z Danusią jako rodzice pomagaliśmy mu je naprawiać. Ale teraz sprawa jest poważna - przyznaje muzyk. Nie chcemy, żeby narkotyki zniszczyły jego życie i naszą rodzinę, dlatego postawiliśmy mu twarde warunki: ma się leczyć. Zrobimy wszystko, by trafił do najlepszych specjalistów i wytrzymał terapię. Takie sytuacje zdarzają się w niejednej rodzinie, dlatego prosimy wszystkich o wsparcie w tej trudnej dla nas sytuacji, modlitwę i dobre słowo. Tego nam teraz potrzeba. Do narodzin córki zostały dwa miesiące, to czas, aby mój syn mógł zdać egzamin na ojca i odpowiedzialnego męża, a naprawdę jest o co walczyć.

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie