Podobne artykuły

MEGHAN MARKLE KOCHA UBRANIA OD PROJEKTANTÓW!

2019.01.06 18:09 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że zawstydzające fakty z życia prywatnego Meghan Markle, ujrzą światło dzienne jeszcze niejeden raz. W ostatnim czasie w mediach pojawiły się doniesienia, że księżna świętowała fakt, że może sobie pozwolić na kupowanie wyłącznie drogich ubrań! Jednak czy takie coś w ogóle jej przystoi?

Galeria

Nie da się ukryć, że takie newsy są doskonałą pożywką dla wszystkich przeciwników księżnej Meghan. Wszyscy, którzy w Markle widzą wyłącznie karierowiczkę, dzięki tej informacji będą mogli z łatwością potwierdzić swoją teorię. Jednak Ci, którzy mimo wszystko są fanami Meghan, całą sytuację obrócą zapewne w spontaniczny żart.

Czytaj też: MEGHAN MARKLE ZOSTAŁA NAZWANA... GRUBĄ DAMĄ

Galeria fot. Instagram/meghanmarkle_official

Jeden z informatorów Vanity Fair donosi, że księżna Meghan, kilka lat temu urządziła imprezę, w czasie której radośnie świętowała, że może pozwolić sobie na kupowanie ubrań wyłącznie od sławnych projektantów! Przypominamy, że w tym czasie Meghan była jeszcze wschodzącą gwiazdką, a stan jej konta dopiero zaczynał stopniowo się poprawiać. Dzięki temu coraz częściej mogła pozwalać sobie na wydawanie fortuny na ekskluzywne kreacje.

Galeria fot. Instagram/meghanmarkle_official

Podobno w czasie imprezy, nazwanej pieszczotliwie Sayonara Zara, Meghan chętnie rozdała wszystkie swoje ubrania, które kupiła w sieciówkach. Trzeba przyznać, że Markle w całkiem niezły sposób przygotowywała sobie miejsce w szafie na markowe kreacje.

Czytaj też: MAMY PIERWSZE FOTKI Z BABY SHOWER MEGHAN MARKLE

Galeria fot. Instagram/meghanmarkle_official

Oczywiście w tamtym czasie aktorka nie miała jeszcze pojęcia, że zaledwie kilka lat później zostanie brytyjską księżną i noszenie kreacji od światowej sławy projektantów będzie dla niej nie tylko przyjemnością, ale również... obowiązkiem! Obecnie najczęściej możemy podziwiać księżną w sukniach zaprojektowanych przez Givenchy, czy Stellę McCartney.

Jak Wam się podoba pomysł Meghan na odświeżenie garderoby?

Czytaj też: SIOSTRA MEGHAN MARKLE ZAATAKUJE PODCZAS PORODU!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie