Podobne artykuły

ASHTON KUTCHER CHCIAŁ ODDAĆ SERCE WŁASNEMU BRATU!

2019.01.06 18:34 | © Stars.pl

Ashton Kutcher pokazał całemu światu jak ważny jest dla niego brat bliźniak, kiedy jakiś czas temu chciał poświęcić własne życie, żeby go ratować! Obecnie na szczęście oboje żyją i mają się całkiem nieźle.

Galeria

Nie da się ukryć, że Ashtona Kutchera i jego brata bliźniaka, już do końca życia będzie łączyła wyjątkowa więź. Bracia nie tylko są bliźniakami, ale w swojej młodości przeżyli coś naprawdę niezwykłego. Kiedy Michael - brat Ashtona, przez długi czas cierpiał na bardzo poważną chorobę serca i potrzebował przeszczepu, młodziutki Ashton chciał oddać za niego nawet własne życie!

Czytaj też: ESMERALDA GODLEWSKA JEST W CIĄŻY?!

Galeria

Kiedy bliźniacy mieli po 13 lat, dowiedzieli się, że wada serca Michaela jest na tyle poważna, że chłopiec będzie musiał przejść przeszczep. Brat Ashtona cierpiał na porażenie mózgowe, a także na kardiomiopatię, która oznacza, że serce chłopca było aż 4 razy większe niż powinno! To własnie wtedy Ashton zaoferował bratu... oddanie własnego serca!

Galeria

Na szczęście dla obu braci, szybko znalazł się jednak narząd pochodzący od innego dawcy. Obecnie Michael jest biznesmenem, a także działa na rzecz dzieci zmagających się z porażeniem mózgowym. Bliźniak Ashtona nie ukrywa, że do tej pory bardzo ceni poświęcenie, na jakie lata temu gotowy był jego brat.

Czytaj też: GODLEWSKA BRONI BIENIUKA

Nie potrafię znaleźć słów. To jest więź, której nie da się wytłumaczyć. Z całą powagą jesteśmy po prostu bardzo związani ... To szacunek lub głębokie uznanie i głęboka miłość do kogoś, kto poświęci się dla ciebie. Naprawdę nie mogę wyrazić tego słowami. - powiedział Michael

Do tej pory znaliśmy Ashtona głównie jako przystojnego aktora. Okazuje się jednak, że prywatnie jest również bardzo kochającym bratem!

Czytaj też: Adwokat kobiety oskarżającej Bieniuka przedstawił jej stanowisko.

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie