Podobne artykuły

ZDESPEROWANA WIENIAWA CHCIAŁA SPROWOKOWAĆ KRÓLIKOWSKIEGO?

2019.01.06 18:35 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że wszystkie informacje świadczące o tym, że Wieniawa i Królikowski rozstali się w zgodzie i przyjaznej atmosferze, są już... nieaktualne!

Galeria fot. Instagram/juliawieniawa

O rozstaniu Julki i Antka mówi się już od dłuższego czasu. Przez długi czas, para nie zdecydowała się jednak na zabranie głosu w tej sprawie. Jeszcze niedawno aktor i wokalistka udali się na wspólne wakacje do Dubaju i chyba wszystkim fanom wydawało się, że kryzys w ich związku w końcu się zakończył. Nic bardziej mylnego!

Czytaj też: Justyna Żyła nie chciała Barańskiego?

Galeria fot. Instagram/juliawieniawa

Wszystko wyszło na jaw, kiedy Królikowski opublikował w sieci specjalny teledysk do najnowszej piosenki Wieniawy. Aktor twierdził, że jest to teledysk urodzinowy dla Julki, jednak większość fanów nie miała wątpliwości, że Antek w ten sposób chciał pożegnać się z wokalistką.

Galeria fot. Instagram/juliawieniawa

Osoby z bliskiego otoczenia pary regularnie donosiły, że Wieniawa i Królikowski rozstali się w zgodzie, bez zbędnych kłótni i dramatów, a także, że do tej pory utrzymują ze sobą kontakt. Jednak najnowszy komentarz Julki pod wpisem, który zamieścił w sieci Antek, daje naprawdę dużo do myślenia!

Czytaj też: SZTUCZNA KIM KARDASHIAN POKAZUJE "NORMALNE ŻYCIE"

Odpisuj mi na wiadomości a nie udawaj, że twoje życie jest piękne - skomentowała status byłego chłopaka

Komentarz Wieniawy oczywiście bardzo szybko zniknął z profilu Antka, jednak nie od dziś wiadomo, że coś, co raz zostało zamieszczone w sieci, nigdy z niej nie zniknie. Screeny z komentarza, którym najprawdopodobniej chciała sprowokować Królikowskiego, krążą już po Internecie.

Czytaj też: Księżna Meghan nie jest w ciąży?!

Zastanawiacie się co musiało się stać, że Julce puściły nerwy i zaczęła żalić się w sieci?

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie