Podobne artykuły

CARDI B MA PENISA?!

2019.01.06 19:01 | © Stars.pl

Jeden z internautów próbował w ostatnim czasie wkurzyć Cardi B! Zasugerował w sieci, że raperka ma... penisa! Wszystko wskazuje jednak na to, że nie zdawał sobie sprawy z tego, z kim właściwie zaczyna!

Galeria fot. Instagram/iamcardib

Okazuje się, że w 2019 roku w sieci nie będzie miejsca dla internetowych trolli! Cardi B, bardzo szybko rozprawiła się z jednym żartownisiem na swoim Instagramowym profilu...

Czytaj też: GODLEWSKA BRONI BIENIUKA

Galeria fot. Instagram/iamcardib

Przypominamy, że w ostatnim czasie raperka nabrała doświadczenia z radzeniem sobie z nieprzyjemnymi komentarzami po tym, kiedy dowiedziała się, że jej własny mąż, zdradzał ją z innymi kobietami.

Galeria fot. Instagram/iamcardib

Jakiś czas temu, raperka opublikowała na swoim Instagramie fotkę, na której możemy zobaczyć ją pozującą na plaży w kostiumie Gucci. Jeden z internautów po zobaczeniu zdjęcia zasugerował, że... raperka ma penisa! Trzeba jednak przyznać, że sposób, w jaki Cardi poradziła sobie z żartownisiem, dosłownie rozłożył nas wszystkich na łopatki!

Czytaj też: PETE DAVIDSON ZAMIESZKAŁ Z MAMĄ

Nie, wypchnęłam przez nią dziecko, więc jest trochę gruba - odpowiedziała Cardi B

Trzeba przyznać, że Cardi świetnie wybrnęła z niezręcznej sytuacji! Przypominamy, że raperka urodziła córeczkę w lipcu 2018 roku. Kontrowersyjna wokalistka bardzo szybko wróciła do wagi sprzed ciąży, a nawet... zrzuciła więcej niż przybrała! Od kilku miesięcy raperka stara się zrobić co w jej mocy, żeby tylko przytyć kilka kilogramów.

Czytaj też: Dominika Tajner pozbywa się tatuażu!

Myślicie, że w końcu jej się udało i kontury widoczne pod kostiumem to po prostu... tłuszczyk?

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie