Podobne artykuły

Majewski zamyka interes!

2019.01.06 23:00 | © Stars.pl

Daniel Majewski zyskał popularność dzięki swojej dziewczynie, a właściwie już żonie, która w internecie znana jest jako blogerka Deynn. Swoją „karierę” zaczynał jako trener, a w mediach społecznościowych funkcjonował jako „Majewski Trenuje”. Wraz ze wzrostem popularności skupił się jednak na bardziej influencerskiej działalności, a niegdysiejsza pasja zeszła na drugi plan.

Galeria

Na początku 2019 roku strona Daniela, na której oferował możliwość przygotowania indywidualnego planu treningowego i diety została zamknięta, a pod jej adresem znajdujemy krótkie oświadczenie: Z dniem 01.01.2019 na stronie www.majewskitrenuje.com nie można zakupić już opieki dietetyczno - treningowej, a osoby z wykupionymi lecz nie wykorzystanymi pakietami informujemy, iż pakiety należy uruchomić do 01.06.2019! Z pierwszym dniem czerwca 2019 wszystkie zaległe pakiety zostaną wykasowane bez możliwości ich odzyskania.

Czytaj też: Szok! Górniak zgadza się z Dodą!

Galeria

Czyżby sukcesy które opisywał nie były aż tak duże by biznes utrzymał się na rynku? A może zwyczajnie woli skupić się na roli celebryty?

Galeria
Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie