Podobne artykuły

CARDI B UWIELBIA, KIEDY OFFSET O NIĄ WALCZY!

2019.01.07 17:17 | © Stars.pl

Nie da się ukryć, że od czasu rozstania, Offset robi co w jego mocy żeby odzyskać ukochaną żonę! Wszystko wskazuje jednak na to, że... Cardi B po prostu się to podoba! Teraz to ona ma nad nim władzę!

Galeria

Przypominamy, że kilka tygodni przed świętami Bożego narodzenia, raperka ogłosiła w sieci, że rozstała się z Offsetem i w najbliższym czasie planuje złożenie pozwu rozwodowego! Większość fanów jest przekonana, że cała ta sytuacja spowodowana jest licznymi zdradami Offseta.

Czytaj też: OFFSET O PRZESZŁOŚCI CARDI B

Galeria

Kiedy raper zorientował się w końcu, że sprawa jest aż tak poważna, że może stracić nie tylko żonę ale i córeczkę, postanowił szybko wziąć się w garść i... od jakiegoś czasu stara się zrobić dosłownie wszystko, żeby tylko ukochana mu wybaczyła!

Galeria

Jednak kiedy raper przygotowuje dla Cardi kolejne niespodzianki i kupuje drogie prezenty, raperka po prostu... świetnie się bawi! Nie od dziś wiadomo, że Cardi B należy do grona gwiazd, które wprost uwielbiają być rozpieszczane, głównie przez swoich facetów, a w ciągu ostatnich tygodni, Offset stara się o nią jak nigdy wcześniej!

Czytaj też: CARDI B JEST W CIĄŻY?!

Cardi lubi pokazywać to, co Offset jej kupuje. Teraz czuje, że jest panią sytuacji i ma całkowitą kontrolę nad tym, czy do siebie wrócą, czy nie i... kocha to - mówi osoba z bliskiego otoczenia Cardi i Offseta

W pewnym sensie jesteśmy w stanie zrozumieć zachowanie Cardi. W końcu która kobieta nie lubi być rozpieszczana przez swojego mężczyznę :) Z drugiej strony przypominamy jednak, że wina leży po stronie niewiernego Offseta! Do wybaczenia licznych zdrad, z pewnością nie wystarczą nawet najpiękniejsze kwiaty na świecie...

Czytaj też: CARDI B I OFFSET NA WSPÓLNYCH WAKACJACH

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie