Podobne artykuły

KHLOE KARDASHIAN TEŻ URODZI W 2019?!

2019.01.07 18:44 | © Stars.pl

Od jakiegoś czasu w mediach aż huczy od doniesień, że w 2019 roku, w rodzinie Kardashianów szykuje się kolejny baby boom! Wszystko wskazuje na to, że Khloe Kardashian poszła już w ślady Kim i w 2019 roku urodzi kolejne dziecko!

Galeria

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Kim Kardashian i Kanye West oczekują na narodziny czwartego dziecka. Szybkiego powiększenia rodziny najwidoczniej pozazdrościła im również reszta Kardashianek i siostry również zaczęły działać!

Czytaj też: ZDESPEROWANA KHLOE KARDASHIAN IDZIE POD NÓŻ

Galeria

Nie od dziś wiadomo, że cała rodzina Kardashian Jenner czuła się świetnie, kiedy trzy siostry - Kim, Khloe oraz Kylie, jednocześnie czekały na narodziny swoich dzieci.

Galeria

Hollywood Life donosi, że Khloe Kardashian i Tristan Thompron poszli w ślady Kim i najprawdopodobniej jeszcze w 2019 roku urodzi im się kolejne dziecko!

Czytaj też: KHLOE KARDASHIAN OSTRO DO JORDYN WOODS!

Galeria

Zakochani najwidoczniej zapomnieli już o wszystkich dramatach i złych emocjach, które do tej pory między nimi występowały. Trzeba przyznać, że Khloe musi bardzo kochać Tristana jeżeli była w stanie wybaczyć mu zdrady. Wszystko wskazuje na to, że Kardashianka po prostu nie przejmuje się już opinią publiczną i chce mieć z ukochanym kolejne dziecko.

Khloe czuje się całkowicie spełniona dzięki True, ale ona dorasta, a Khloe chciałaby mieć przy sobie kolejne maleństwo. Na razie zostawia to naturze i nie robi presji, ale niech nikt nie będzie zdziwiony gdy w 2019 ogłosi, że jest w ciąży. - donosi jedno ze źródeł Hollywood Life

Czytaj też: KOURTNEY KARDASHIAN CHCE URODZIĆ KOLEJNE DZIECKO

Skoro obecnie Kim czeka na narodziny kolejnego dziecka, Khloe stara się o kolejne to... czas na Kylie!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie