Podobne artykuły

HAILEY BIEBER WYZNAJE, ŻE WCIĄŻ CIERPI!

2019.01.07 20:05 | © Stars.pl

Hailey Bieber z pozoru wydaje się być jedną z najbardziej szczęśliwych kobiet na całym świecie! Modelka od jakiegoś czasu ma u swojego boku Justina Biebera, a praktycznie z każdej strony, zasypywana jest kolejnymi propozycjami zawodowymi! Pomimo tego, Hailey wciąż jednak cierpi!

Galeria

W ostatnim czasie, Hailey Bieber mówi coraz więcej na temat wpływu mediów społecznościowych na jej spokój psychiczny. Modelka już kilka razy podkreślała w wywiadach, że ciągła obecność na Instagramie, a także czytanie komentarzy i nieustanne porównywanie do innych kobiet, doprowadza ją już do szału! Tym razem zdecydowała się jednak na bardziej dobitne skomentowanie tej sytuacji.

Czytaj też: HAILEY BIEBER POKAZAŁA SYPIALNIĘ

Galeria fot. Instagram/haileybieber

Pomimo tego, że Hailey wydaje się być najszczęśliwszą kobietą na świecie, również ona musi na co dzień zmagać się z własnymi problemami. Jako osoba publiczna jest narażona również na to, z czym przeciętni ludzie praktycznie w ogóle nie mają do czynienia - lawinowy, internetowy hejt! Trzeba przyznać, że w internecie nie brakuje "odważnych" osób, które wprost uwielbiają atakować gwiazdy. Niestety te osoby w większości w ogóle nie zdają sobie sprawy z tego, że ich zachowanie często powoduje u gwiazd frustrację, a czasami prowadzi również do załamań psychicznych!

Galeria fot. Instagram/haileybieber

Wraz z nadejściem Nowego Roku, modelka zdecydowała się na opisanie swoich uczuć, które są nieodłącznie związane z atakami hejterów. Wyznała również, że obecnie przez większość czasu jest po prostu... nieszczęśliwa!

Czytaj też: JUSTIN I HAILEY BIEBER ZNOWU KŁÓCĄ SIĘ NA ULICY

Galeria fot. Instagram/haileybieber

Wkraczając w rok 2019 chcę być bardziej otwarta, chcę bardziej otwarcie mówić o rzeczach, z którymi borykam się i chcę być bardziej wrażliwą. Mam 22 lata i prawda jest taka, że nie ma znaczenia, jak niesamowicie może wyglądać moje życie z zewnątrz, cierpię... Jestem niepewna, jestem krucha, zraniona, mam lęki, mam wątpliwości, niepokój, smutek, złość. Więcej dni, niż mogłam zliczyć, spędziłam na przewijaniu Instagrama i porównywaniu siebie, porównywaniu mojego wyglądu, czując, że nie jestem wystarczająco dobra, czując, że brakuje mi tak wielu rzeczy i naprawdę walczę, by być pewną, kim jestem, ponieważ ciągle mam wrażenie, że jestem po prostu niewystarczająco dobra. Każdy dzień to dla mnie walka o zaufanie. Nie piszę tego by prosić o litość, ani o współczucie, ale po prostu muszę przyznać, że jestem człowiekiem. Jestem młodą kobietą, uczę się, kim jestem i, to jest NAPRAWDĘ CHOLERNIE TRUDNE. Trudno jest dowiedzieć się, kim jesteś, ale jeszcze trudniej jest się oddzielić i nie porównywać z innymi kobietami. Są dni, w których po prostu jestem z tego powodu załamana. Byłoby niewiarygodnie, gdyby inne młode dziewczęta i kobiety mogły wziąć się w sobie, by pomagać sobie nawzajem, przestać doprowadzać inne kobiety, które walczą TAK JAK ONE, do poczucia, że są niekompetentne i gorsze. Wszyscy mamy wady i to nigdy się nie zmieni. Wiem tylko, że Bóg stworzył nas osobiście z jakiegoś powodu, z naszym własnym pięknem, z naszej własnej osobowości i z naszej własnej historii, ponieważ istnieje konkretny plan i cel każdego stworzonego człowieka i nie ma w nim błędów! Więc w tym roku zrobię, co w mojej mocy, aby po prostu być SOBĄ i być pewną, kim jestem. Ponieważ jestem dobra i jestem kochana, i ty jesteś dobry i jesteś kochany. - napisała na swoim Instagramie

Galeria fot. Instagram/haileybieber

Jeszcze niedawno Hailey poinformowała swoich fanów, ze jeżeli nie będzie w stanie zdystansować się od tego, co każdego dnia ogląda w serwisie, najprawdopodobniej po prostu zrezygnuje z używania Instagrama. Jesteśmy przekonani, że dla jej fanów byłaby to ogromna strata, jednak zdrowie jest najważniejsze...

Czytaj też: CO ŁĄCZY SELENĘ GOMEZ I HAILEY BIEBER?

Myślicie, ze Hailey faktycznie pójdzie w ślady Seleny Gomez i przestanie korzystać z Instagrama?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie