Podobne artykuły

NA PALCU KYLIE JENNER POJAWIŁ SIĘ OGROMNY PIERŚCIONEK!

2019.01.07 19:23 | © Stars.pl

Już od dłuższego czasu, w mediach raz na jakiś czas pojawiają się doniesienia o domniemanych zaręczynach Kylie Jenner i Travisa Scotta! Niedawno na palcu celebrytki pojawił się jednak nowy, ogromny pierścionek! Myślicie, że tym razem okaże się tym wyczekanym?!

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Trzeba przyznać, że zaręczyny Kylie i Travisa, do tej pory są jedną z największych niewiadomych ubiegłego roku! Od kilku miesięcy zakochani nazywają się pieszczotliwie "mężulkiem" i "żonką", wspólnie wychowują prawie roczną córeczkę, a jednak raper raz na jakiś czas wyznaje w wywiadach, że dalej czeka na idealną okazję do zaręczyn.

Czytaj też: KYLIE JENNER POCIESZYŁA SIĘ JUŻ PO JORDYN WOODS?

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Najwierniejsi fani Jennerki starają się robić wszystko, co w ich mocy, żeby tylko nie przegapić zaręczyn swojej idolki! Obecnie okazuje się jednak, że Travis i Kylie mogą już mieć tę wiekopomną chwilę za sobą! Na najnowszym zdjęciu opublikowanym przez Kylie na Instagramie możemy zobaczyć na jej palcu... ogromną błyskotkę! Nie byłoby w tym pewnie niczego dziwnego, gdyby nie to, że Kylie nosi pierścionek na TYM palcu!

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Czy to możliwe, żeby Kylie pochwaliła się w ten sposób pierścionkiem zaręczynowym? Obecnie bardzo wiele na to wskazuje! Na opublikowanym zdjęciu, gwiazda ma na sobie całkiem sporo biżuterii, jednak na jej serdecznym palcu znajduje się ogromny pierścionek z brylantem!

Czytaj też: KYLIE JENNER POZBYWA SIĘ KOSMETYKÓW ZWIĄZANYCH Z JORDYN!

Travis od dawna powtarzał, że nie wyobraża sobie życia bez Kylie, a oświadczyny są wyłącznie kwestią czasu! Czyżby Scott zdecydował się na zrobienie tego potajemnie? Nie od dziś wiadomo, że kiedy trzeba, ta para potrafi dochować tajemnicy!

Myślicie, że Travis faktycznie w końcu oświadczył się Kylie?

Czytaj też: KYLIE JENNER ZEMŚCIŁA SIĘ NA JORDYN WOODS?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie