Podobne artykuły

MEGHAN MARKLE WRÓCI DO SUITS?!

2019.01.09 13:58 | © Stars.pl

Wierni fani serialu Suits, do tej pory nie mogą pogodzić się z tym, że Meghan Markle, która do tej pory wcielała się w serialową Rachel, zdecydowała się na porzucenie aktorstwa dla życia na brytyjskim dworze u boku księcia. Okazuje się jednak, że jej drzwi do Hollywoodzkiej kariery, w dalszym ciągu nie są jeszcze zamknięte! Twórcy Suits dalej walczą, żeby Meghan wróciła do serialu!

Galeria

Trzeba przyznać, że cała kariera Meghan Markle jest doskonałym materiałem na scenariusz filmowy! Przypominamy, że aktorka od dziecka, bardzo często przebywała na planie zdjęciowym, ponieważ jej ojciec był wtedy oświetleniowcem. W dorosłym życiu Markle postanowiła zostać aktorką i zdobyła ogromną sławę dzięki swojej roli w serialu! Jednak kiedy poznała brytyjskiego księcia... w jej życiu zmieniło się praktycznie wszystko! Meghan porzuciła branżę filmową na rzecz zamieszkania w Anglii na dworze królewskim.

Czytaj też: MEGHAN MARKLE ZROBI SOBIE TATUAŻ!

Galeria

Końcówka tej historii nie podoba się jednak fanom serialu Suits. Meghan, która przez lata wcielała się w jedną z głównych ról, niestety musiała zrezygnować z występowania z produkcji, kiedy oficjalnie ogłosiła swoje zaręczyny z księciem Harrym. Nie było wtedy możliwości, żeby jednocześnie pełniła funkcję księżnej i występowała w serialu. Czyżby jednak sytuacja uległa zmianie? Twórcy Suits starają się obecnie zrobić wszystko co w ich mocy, żeby odzyskać Meghan!

Galeria

Media z Wielkiej Brytanii donoszą, że producenci popularnego amerykańskiego serialu walczą obecnie o powrót Meghan na plan zdjęciowy! Oczywiście nie ma mowy o powrocie księżnej do regularnego grania, jednak twórcy zaproponowali Markle wystąpienie w finałowym odcinku Suits! Podobno producenci zaproponowali księżnej za krótki epizod miliony dolarów! Jesteśmy przekonani, że występ księżnej zagwarantowałby finałowemu odcinkowi 8 sezonu Suits wyjątkowo dużą oglądalność!

Czytaj też: MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY WEZMĄ ROZWÓD?!

Ostateczna kwota nie została jeszcze ustalona, ale negocjacje zostaną rozpoczęte w bardzo bliskiej przyszłości. Słyszałem o sumach od dwóch do sześciu milionów dolarów. Brzmi to niezwykle, ale byłby to jeden z najlepszych deali marketingowych w historii telewizji. - zdradza informator z NBC Universal

Oczywiście do tej pory pojawienie się jakiegokolwiek członka rodziny w serialu telewizyjnym, byłby całkowicie niemożliwy. Meghan wielokrotnie udowodniła jednak, że nie ma dla niej żadnej królewskiej zasady, której nie byłaby w stanie złamać. Media z Wielkiej Brytanii spekulują, że kwota, którą Markle może dostać za występ w serialu, zamiast na jej osobiste konto, trafiłaby do jednej z organizacji charytatywnych, które wspiera.

Czytaj też: MEGHAN MARKLE ZROBIŁA ŚNIADANIE SWOJEMU PRZYJACIELOWI!

Obecnie cała sytuacja wygląda jak świetny chwyt marketingowy zarówno dla samego serialu Suits jak i dla działalności charytatywnej księżnej Meghan. Myślicie, że królowa zgodzi się na występ księżnej i finał Suits będzie po prostu... królewski?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie