Podobne artykuły

LADY GAGA W NASZYJNIKU ZA 5 MILIONÓW DOLARÓW!

2019.01.07 21:00 | © Stars.pl

Nie da się ukryć, że Lady Gaga była jedną z największych gwiazd, które pojawiły się na rozdaniu Złotych Globów 2019! Tym razem piosenkarka zabłysnęła na czerwonym dywanie nie tylko dzięki wyjątkowej kreacji, ale również... dzięki diamentom! Ich wartość dosłownie rzuci Was na kolana!

Galeria

Trzeba przyznać, że ubiegły rok był dla Lady Gagi wyjątkowo udany. Jego podsumowaniem była tegoroczna gala, podczas której rozdano Złote Globy. Wokalistka zdobyła statuetkę za utwór Shallow, dzięki czemu przypomniała całemu światu o swojej muzycznej klasie. Jak na prawdziwą gwiazdę przyznało, gala była dla Lady Gagi idealną okazją do pokazania się fanom w wyjątkowej stylizacji!

Czytaj też: TO LADY GAGA ZERWAŁA ZARĘCZYNY

Galeria

Warto jednak również zwrócić uwagę na naszyjnik, w którym wystąpiła wokalistka. Trzeba przyznać, że biżuteria, którą wtedy zaproponowała, jest czymś naprawdę wyjątkowym!

Galeria

Naszyjnik oraz kolczyki, które miała na sobie tego wieczoru Lady Gaga, pochodzą z jednego z najsłynniejszych domów jubilerskich na świecie - Tiffany. Naszyjnik nazwany Aurora składa się z 300 diamentów z 20-karatowymi kamieniami o kształcie gruszki w samym środku. Biżuteria, którą zaprezentowała gwiazda, warta jest aż 5 milionów dolarów! Warto również dodać, że powstała specjalnie dla Lady Gagi!

Czytaj też: KIM I KANYE ZAMIESZKAJĄ W WILLI WARTEJ 60 MILIONÓW DOLARÓW!

Galeria

Naszyjnik Tiffany Aurora, specjalnie stworzony dla Lady Gagi na galę Złotych Globów, doskonale oddaje majestatyczny charakter jej sukni. Ponieważ jest to wyjątkowy moment - jej pierwsze duże rozdanie nagród w sezonie - chcieliśmy, aby biżuteria i strój wzajemnie się uzupełniały. - powiedział stylista gwiazdy

Galeria

Przypominamy, że naszyjnik za kilka milionów dolarów, doskonale uzupełniały kolczyki, warte "jedynie" 115 tysięcy dolarów.

Czytaj też: LADY GAGA JEST WINNA ŚMIERCI KOLEŻANKI?

Wyobrażacie sobie jakie to uczucie, kiedy ma się na sobie taką biżuterię?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie