Podobne artykuły

KRIS JENNER ZNOWU ZASZALAŁA!

2019.01.07 22:50 | © Stars.pl

Nie da się ukryć, że w kwestii odmładzania się, Kris Jenner jest już właściwie ekspertem! Mama Kardashianek niedawno skończyła 63 lata, a wygląda maksymalnie na 50! I do tego z dnia na dzień coraz bardziej młodnieje!

Galeria fot. Instagram/krisjenner

Trzeba przyznać, że momager praktycznie już do perfekcji opanowała sztukę ukrywania swojego aktualnego wieku. Pomimo tego, że patrząc na nią, powiedzielibyście, że wygląda młodziutko, Kris ma już 63 lata! Przypominamy, że Jennerka od lat chwali się, że młody wygląd zawdzięcza wyłącznie zdrowej diecie, oraz ćwiczeniom. Nam jednak wydaje się, że wygląd 50 latki zapewniły jej w głównej mierze makijaż i liczne zabiegi medycyny estetycznej. Na korzyść mamy Kardashianek zdecydowanie działa również odpowiednio dobrana fryzura!

Czytaj też: KRIS JENNER BEZ MAKIJAŻU

Galeria

W ostatnim czasie Kris Jenner świętuje ogromny wzrost popularności! Przyczynił się do tego między innymi występ momager w teledysku Ariany Grande do kawałka Thank U, next.

Galeria

Najwidoczniej Kris aż tak bardzo spodobał się nagły skok popularności, że postanowiła jeszcze lepiej zadbać o własny wizerunek! Wraz z nadejściem nowego roku, nadszedł również czas na zmianę fryzury!

Czytaj też: WYCIEKŁA NAJWIĘKSZA TAJEMNICA KARDASHIANEK!

Jak matka Kardashianek podoba Wam się w takim wydaniu? Według nas, nowa fryzura odmłodziła ją co najmniej o kolejne kilka lat! Obawiamy się jednak, że jeżeli Kris w dalszym ciągu będzie szła w tym kierunku, to niedługo będzie przypominać Kim zdecydowanie bardziej, niż ona sama!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie