Podobne artykuły

ARIANA GRANDE ZAŚPIEWA O SWOIM... PIERŚCIONKU!

2019.01.07 23:10 | © Stars.pl

Ariana Grande od jakiegoś czasu przygotowuje się do wydania nowej płyty - Thank U, Next. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie będziemy mogli posłuchać kolejnego kawałka wokalistki, który znajdzie się na nowym krążku! Jego tytuł to 7 rings i opowiada o biżuterii, która znaczy dla Ariany bardzo wiele.

Galeria fot. Instagram/arianagrande

Wielbiciele wokalistki nie mogą już doczekać się premiery jej najnowszej płyty. Jeszcze w ubiegłym roku, Ariana zaskoczyła wszystkich i... opublikowała premierowy kawałek z najnowszego krążka! Trzeba przyznać, że piosenka Thank You, Next rozbudziła apetyt większości fanów wokalistki, którzy teraz z niecierpliwością czekają na kolejne! Wokalistka podobno przygotowuje się obecnie do wydania singla... 7 rings!

Czytaj też: ARIANA GRANDE GRATULUJE BRATU!

Galeria fot. Instagram/arianagrande

Tytuł najnowszej piosenki, Grande nieoczekiwanie zdradziła jednemu ze swoich wielbicieli na... Twitterze! Fani gwiazdy wprost uwielbiają, kiedy Ariana ma z nimi nieustanny kontakt. Wokalistka często wykorzystuje ten fakt i zamiast wielkiego odliczania, po prostu zdradza część swoich tajemnic, kiedy któryś z fanów o nie zapyta! Zastanawiacie się o czym będzie opowiadał najnowszy kawałek gwiazdy?

Galeria fot. Instagram/arianagrande

Singiel 7 rings nawiązuje do pierścionków, które jakiś czas temu sprawiła sobie Ariana i jej najbliższe przyjaciółki. Biżuteria jest symbolem łączącej ich relacji. Przypominamy, że delikatny pierścionek z diamentem, pojawił się na palcu Ariany, jeszcze pod koniec listopada! Identyczne błyskotki, praktycznie w tym samym czasie pojawiły się na palcach sześciu przyjaciółek wokalistki.

Czytaj też: ARIANA GRANDE NIENAWIDZI WYSTĘPOWAĆ NA SCENIE?!

Galeria fot. Instagram/arianagrande

Wszystko wskazuje na to, że najnowsza płyta Ariany, naprawdę będzie najbardziej osobistą, jaką wydała do tej pory! Tym razem wokalistka zdecydowała się na pokazanie swojego życia wprost, bez ubierania go w zbędne metafory.

Wy też nie możecie doczekać się nowej płyty Ari?

Czytaj też: Wściekła Ariana Grande po rozdaniu Grammy!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie