Podobne artykuły

Książe Karol i Camila rozwodzą się?!

2019.01.07 23:39 | © Stars.pl

Magazyn New idea twierdzi, że małżeństwo złożyło papiery rozwodowe, a królowa Elżbieta II ma wkrótce oficjalnie ogłosić wiadomość o rozpadzie związku swojego syna z jego drugą żoną. Co miałoby być przyczyną domniemanego zakończenia najbardziej kontrowersyjnego związku na brytyjskim królewskim dworze?

Galeria

Brytyjska prasa zszokowała najnowszymi doniesieniami. Tabloidy rozpisują się na temat kryzysu w związku Karola i Camili, którego nie udało się opanować i zakończy się rozwodem...

Czytaj też: Nowe zdjęcia Księcia Louisa na Instagramie!

Galeria

:New idea" pisze, że 70-letni książę Karol podjął bezwzględną decyzję o zakończeniu swojego drugiego małżeństwa. Mówi się, że królowa Elżbieta II ma już przygotowany oficjalny komunikat do mediów, który lada dzień zostanie opublikowany w internecie:

Galeria

Podczas gdy cały świat ma obsesję na punkcie kłótni Kate i Meghan, za murami pałacu dzieje się znacznie większy dramat. Karol i Camilla mają wkrótce ogłosić rozwód. Podpisali dokumenty i prawie się nie widują, poza 70. urodzinami księcia, gdy królowa poprosiła jego żonę, aby nie wywoływać spekulacji – powiedziała anonimowa osoba z otoczenia.

Czytaj też: Tom Hardy otrzymał Order Imperium Brytyjskiego

Warto wspomnieć, że w ostatnich miesiącach Parker-Bowles nie brała udziału w spotkaniach rodziny królewskiej. Zabrakło jej na ślubie księżniczki Eugenii, nie pojawiła się podczas wystawnej świątecznej kolacji u królowej, mało tego! Zrezygnowała także z udziału bożonarodzeniowym nabożeństwie. Pałac Buckingham tłumaczył wówczas, że absencja 71-latki była spowodowana wirusem grypy.

Wierzycie tym doniesieniom?

Czytaj też: Prawdziwy ojciec Harry'ego, chrzestnym jego dziecka?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie