Podobne artykuły

Szpilka "chwali się", że potrzebował pomocy GOPRu...

2019.01.07 23:39 | © Stars.pl

Artur Szpilka bardziej niż ze swojej kariery bokserskiej, znany jest z niezbyt udanych i błyskotliwych wypowiedzi w internecie. Niejednokrotnie obserwatorzy wyśmiewali jego wystąpienia, jednak tym razem są wyjątkowo oburzeni...

Galeria

Artur pochwalił się w niedzielę na Instagramie… akcją ewakuacyjną ze Śnieżki.

Czytaj też: Popławska z wilkiem na smyczy.

Galeria

Takiej akcji, to jeszcze nie mieliśmy, z Pumbusiem lecimy z ratownikiem. Pumba bał się strasznie, ale wie, że z tatusiem da radę - emocjonował się na Instagramie.

Galeria

Lekkomyślność Artura oburzyła jego obserwatorów, którzy masowo komentowali skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie boksera.

Czytaj też: „Big Brother”: „Dręczą zwierzęta”

Kolejny dowód na to że akcje ratunkowe powinny być płatne. Ratownicy się narażają bo ktoś ma problem z myśleniem. Słabe. Co za dzban. Od tygodnia ludzie wrzucają filmiki o masakrycznie złej pogodzie na Śnieżce... Od kilku dni GOPR i TOPR ogłaszają w górach zagrożenie lawinowe i koleś zapie*dala z psem w góry, a potem cieszy ryj, że za pieniądze podatników wraca z gór?

Tak pisali pod zdjęciem.

Czytaj też: Rosati chce 22 tys. zł alimentów!

Słowa krytyki nie zrobiły wrażenia na Szpilce, a jego partnerka zaanonsowała w komentarzach, że to nie koniec… Dajcie spokój i grzejcie d*py na kanapie... Jutro też wchodzimy.

Przegiął?

Czytaj też: JENNIFER LOPEZ CHWALI SIĘ LISTEM OD BARACKA OBAMY

 
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie