Podobne artykuły

Szpilka "chwali się", że potrzebował pomocy GOPRu...

2019.01.07 23:39 | © Stars.pl

Artur Szpilka bardziej niż ze swojej kariery bokserskiej, znany jest z niezbyt udanych i błyskotliwych wypowiedzi w internecie. Niejednokrotnie obserwatorzy wyśmiewali jego wystąpienia, jednak tym razem są wyjątkowo oburzeni...

Galeria

Artur pochwalił się w niedzielę na Instagramie… akcją ewakuacyjną ze Śnieżki.

Galeria

Takiej akcji, to jeszcze nie mieliśmy, z Pumbusiem lecimy z ratownikiem. Pumba bał się strasznie, ale wie, że z tatusiem da radę - emocjonował się na Instagramie.

Galeria

Lekkomyślność Artura oburzyła jego obserwatorów, którzy masowo komentowali skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie boksera.

Kolejny dowód na to że akcje ratunkowe powinny być płatne. Ratownicy się narażają bo ktoś ma problem z myśleniem. Słabe. Co za dzban. Od tygodnia ludzie wrzucają filmiki o masakrycznie złej pogodzie na Śnieżce... Od kilku dni GOPR i TOPR ogłaszają w górach zagrożenie lawinowe i koleś zapie*dala z psem w góry, a potem cieszy ryj, że za pieniądze podatników wraca z gór?

Tak pisali pod zdjęciem.

Słowa krytyki nie zrobiły wrażenia na Szpilce, a jego partnerka zaanonsowała w komentarzach, że to nie koniec… Dajcie spokój i grzejcie d*py na kanapie... Jutro też wchodzimy.

Przegiął?

 
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie