Podobne artykuły

DZIEWCZYNA TEKASHI69 OPUBLIKOWAŁA FOTKĘ Z WIĘZIENIA!

2019.01.08 19:30 | © Stars.pl

Przypominamy, że Tekashi69 od listopada ubiegłego roku przebywa za kratkami. Osoby z jego otoczenia donosiły, że muzyk dostawał liczne pogróżki, a jego długi... wciąż rosną! Jesteście ciekawi w jaki sposób sobie z tym radzi?

Tekashi69 ostatnie miesiące spędził za kratkami. To właśnie tam muzyk oczekuje na proces. Oskarżono go o aż sześć różnych przestępstw, więc jego sytuacja nie wygląda obecnie kolorowo...

Od momentu aresztowania, wokalista został przeniesiony do innego więzienia. Wszystko wskazuje na to, że raper dostawał liczne pogróżki od więźniów, którzy są związani z jednym z najbardziej niebezpiecznych gangów - Crips. Przez jakiś czas, do mediów docierały również doniesienia, że raper zgodził się na współpracę z policją. Więzienie, w którym obecnie się znajduje, przeznaczone jest głównie dla osób osądzonych, które zdecydowały się na współpracę z władzami.

Jesteście ciekawi jak raper radzi sobie z zaistniałą sytuacją? Sądząc po jego najnowszej fotce, idzie mu chyba całkiem nieźle!

Ukochana Tekashi69 odwiedziła go ostatnio w więzieniu. Jej wizyta nie mogła oczywiście obyć się bez zrobienia kilku wspólnych fotek, którymi później pochwaliła się na Instagramie. Patrząc na zdjęcie, które udostępniła w sieci, raper całkiem nieźle radzi sobie w więzieniu.

Na zdjęciu wokalista zaczepnie spogląda w stronę obiektywu i jednocześnie... mocno ściska tyłek swojej ukochanej! Oby jego dziewczyna nacieszyła się nim póki może! We wrześniu rozpocznie się proces przeciwko raperowi. W najlepszym wypadku dostanie "wyłącznie" 32 lata więzienia, a w najgorszym zostanie skazany na... dożywocie!

Galeria fot. Instagram/_ohsoyoujadeGaleria fot. Instagram/_ohsoyoujadeGaleria fot. Instagram/_ohsoyoujade
Polecane artykuły

Komentarze (5)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie