Podobne artykuły

DZIEWCZYNA TEKASHI69 OPUBLIKOWAŁA FOTKĘ Z WIĘZIENIA!

2019.01.08 19:30 | © Stars.pl

Przypominamy, że Tekashi69 od listopada ubiegłego roku przebywa za kratkami. Osoby z jego otoczenia donosiły, że muzyk dostawał liczne pogróżki, a jego długi... wciąż rosną! Jesteście ciekawi w jaki sposób sobie z tym radzi?

Galeria fot. Instagram/_ohsoyoujade

Tekashi69 ostatnie miesiące spędził za kratkami. To właśnie tam muzyk oczekuje na proces. Oskarżono go o aż sześć różnych przestępstw, więc jego sytuacja nie wygląda obecnie kolorowo...

Czytaj też: CZY SOFIA RICHIE WSZCZEPI SOBIE IMPLANTY W POŚLADKI?!

Galeria fot. Instagram/_ohsoyoujade

Od momentu aresztowania, wokalista został przeniesiony do innego więzienia. Wszystko wskazuje na to, że raper dostawał liczne pogróżki od więźniów, którzy są związani z jednym z najbardziej niebezpiecznych gangów - Crips. Przez jakiś czas, do mediów docierały również doniesienia, że raper zgodził się na współpracę z policją. Więzienie, w którym obecnie się znajduje, przeznaczone jest głównie dla osób osądzonych, które zdecydowały się na współpracę z władzami.

Galeria fot. Instagram/_ohsoyoujade

Jesteście ciekawi jak raper radzi sobie z zaistniałą sytuacją? Sądząc po jego najnowszej fotce, idzie mu chyba całkiem nieźle!

Czytaj też: MONIKA MILLER OPUBLIKOWAŁA FOTKĘ Z DZIECIŃSTWA

Ukochana Tekashi69 odwiedziła go ostatnio w więzieniu. Jej wizyta nie mogła oczywiście obyć się bez zrobienia kilku wspólnych fotek, którymi później pochwaliła się na Instagramie. Patrząc na zdjęcie, które udostępniła w sieci, raper całkiem nieźle radzi sobie w więzieniu.

Na zdjęciu wokalista zaczepnie spogląda w stronę obiektywu i jednocześnie... mocno ściska tyłek swojej ukochanej! Oby jego dziewczyna nacieszyła się nim póki może! We wrześniu rozpocznie się proces przeciwko raperowi. W najlepszym wypadku dostanie "wyłącznie" 32 lata więzienia, a w najgorszym zostanie skazany na... dożywocie!

Czytaj też: KIM KARDASHIAN WYZNAŁA PRAWDĘ O SOBIE

Polecane artykuły

Komentarze (5)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie