Podobne artykuły

LADY GAGA NIE PODZIĘKOWAŁA BRADLEYOWI COOPEROWI!

2019.01.08 21:00 | © Stars.pl

W niedzielę wieczorem, Lady Gaga otrzymała bardzo prestiżową nagrodę - Złotego Globa. Wszyscy jesteśmy chyba świadomi, że takie osiągnięcie wiąże się z ogromnym stresem, w czasie którego, nawet najbardziej przygotowanym osobom, coś może jednak umknąć. Niestety tym razem wokalistka nie zapomniała o drobnostce... Gwiazda dopiero kolejnego dnia podziękowała Bradleyowi Cooperowi, z którym zagrała w filmie A Star Is Born!

Galeria fot. Instagram/ladygaga

Zastanawiacie się dlaczego zrobiła to dopiero następnego dnia? Wszystko wskazuje na to, że wokalistka była tak bardzo przejęta i zestresowana całym wydarzeniem, że... po prostu o tym zapomniała!

Czytaj też: MICHAŁ WIŚNIEWSKI W... LOMBARDZIE

Galeria fot. Instagram/ladygaga

32-letnia artystka, bardzo szybko wrzuciła jednak na swojego Instagrama fotkę z Bradleyem. W opisie wytłumaczyła wszystkim fanom dlaczego właściwie taka sytuacja miała miejsce...

Galeria fot. Instagram/ladygaga

Nie udało mi się powiedzieć wszystkiego, co chciałam powiedzieć zeszłej nocy, kiedy wygraliśmy. Byłam bardzo przejęta, kierowały mną emocje i oczywiście chciałam podzielić się mikrofonem ze współtwórcami. Wszyscy jesteśmy wdzięczni, że Bradley brał udział w filmie i był jego reżyserem. Dziękuję B i dziękuję Warner Bros. Dziękuję HFPA, jesteśmy niesłychanie wdzięczni - napisała Lady Gaga.

Czytaj też: TO LADY GAGA ZERWAŁA ZARĘCZYNY

Oczywiście taka wpadka może zdarzyć się każdemu. Dobrze, że wokalistka szybko zdała sobie z tego sprawę i wytłumaczyła wszystko swoim wielbicielom. Największym zaskoczeniem tego wieczoru był jednak fakt, że film, w którym wystąpiła Lady Gaga i Bradley Cooper otrzymał... wyłącznie jedną statuetkę! Przypominamy, ze nominowano go aż to pięciu!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie