Podobne artykuły

BELLA THORNE BYŁA ANOREKTYCZKĄ?!

2019.01.08 20:02 | © Stars.pl

Niedawno Bella Thorne zdecydowała się na podzielenie ze swoimi fanami, fotkami sprzed kilku lat. Trzeba przyznać, że na zdjęciach, które opublikowała w sieci, nie wyglądała zbyt dobrze! Aktorka była tak szczupła, że... wyglądała jakby w tamtym czasie walczyła z anoreksją!

Galeria fot. Instagram/bellathorne

Kiedy Bella opublikowała w Internecie stare fotki, przyznała się również fanom, że w tamtym czasie miała ogromne problemy z zaburzeniami odżywiania. Podobno w tamtym okresie całkowicie straciła apetyt! Aktorka wyznała jednak, że obecnie czuje się już o wiele lepiej, ale apetyt odzyskała dopiero w 2018r.

Czytaj też: "PRÓBA SAMOBÓJCZA" PARIS JACKSON BYŁA... PRZYPADKIEM?

Galeria fot. Instagram/bellathorne

Aktorka opublikowała na swoim Instagramie fotkę w bikini, którą podpisała:

Galeria fot. Instagram/bellathorne

Zdjęcie zostało zrobione pod koniec 2016 roku. Rok 2018 był rokiem kiedy odzyskałam zdrowie. Tak wyglądałam kiedy byłam zestresowana. Ciężko mi się pracowało nad apetytem. Chciałam kochać swoje ciało, ale te zdjęcia sprawiają, że nie kocham nic w tym temacie.

Czytaj też: Koniec zagranicznej kariery polskiej "instamodelki". Znany projektant publikuje zdjęcia z inną kobietą.

Galeria fot. Instagram/bellathorne

Bella szybko dodała również, że kiedy patrzy na własne fotki sprzed lat, czuje ogromną dumę, że w końcu udało jej się odzyskać swoją wagę sprzed zaburzeń odżywiania i oczywiście zdrowie. Obecnie wraz z rozpoczęciem nowego roku, aktorka zamierza rozpocząć regularne treningi na siłowni. Tym razem jednak nie po to żeby zrzucić zbędne kilogramy, ale żeby całkowicie odzyskać dawne zdrowie!

Wiedzieliście, że Bella w tamtych latach zmagała się z tak poważnymi problemami?

Czytaj też: NAGA FOTKA KARDASHIANKI TRAFIŁA DO SIECI

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie