Podobne artykuły

LINDSAY LOHAN PLANUJE ZAKUP WYSPY!

2019.01.08 20:30 | © Stars.pl

Nie da się ukryć, że w życiu Lindsay Lohan od jakiegoś czasu, zmienia się praktycznie wszystko! Gwiazda stara się walczyć z dawnym wizerunkiem lekkomyślnej imprezowiczki i na poważnie bierze się w końcu do pracy! Lindsay jest właśnie w trakcie budowania prawdziwego, klubowego imperium!

Galeria

Do tej pory Lindsay posiadała wyłącznie dwa własne kluby, które znajdowały się na wyspach w Grecji. W maju 2018 roku miało miejsce huczne otwarcie Lohan Beach House Mykonos. Aktorka jest również właścicielką kurortu, znajdującego się na plaży Lalisos na Rodos , nazwanego Lohan Beach House Rhodes.

Czytaj też: ANGELINA JOLIE PLANUJE ŚLUB

Galeria

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie Lindsay otworzy kolejne kluby! Tym razem jednak na... swojej własnej wyspie!

Galeria

Jeżeli wszystko pójdzie po myśli aktorki, niedługo Lindsay stanie się właścicielką własnej wyspy! Artystka dobrze wie jednak, że takich decyzji nie podejmuje się pochopnie i sama otwarcie mówi: nie wszystko na raz.

Czytaj też: GWYNETH PALTROW UCIEKŁA Z MIEJSCA WYPADKU!

Niedawno gwiazda wystąpiła w programie Jimmy'ego Fallona - The Tonight Show. To właśnie tam, w czasie rozmowy z prowadzącym wyznała, że... planuje zakup prywatnej wyspy!

Przypominamy jednak, że Lindsay wystąpiła w programie głównie po to, żeby wypromować własne show. Myślicie, że jej najnowszy program pozwoli artystce zarobić na zakup własnej wyspy?

Czytaj też: Księżna Kate planuje przyszłość George'a.

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie