Podobne artykuły

KYLIE JENNER ŚWIRUJE Z TĘSKNOTY ZA CÓRKĄ!

2019.01.08 21:30 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że Kylie Jenner stała się już prawdziwą, pełnoetatową mamusią! Niedawno musiała zostawić swoją córeczkę zaledwie na 24 godziny, a... świrowała z tęsknoty!

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Trzeba przyznać, że Kylie Jenner całkowicie poświęciła już swoje życie macierzyństwu. Jej córeczka - Stormi, zmieniła w jej życiu bardzo wiele! Można nawet śmiało powiedzieć, że wywróciła życie celebrytki do góry nogami! Kiedyś Kylie najchętniej spędzała wolny czas z przyjaciółmi i dużo imprezowała. Obecnie wszędzie zabiera ze sobą swoją kruszynkę!

Czytaj też: KYLIE JENNER POCIESZYŁA SIĘ JUŻ PO JORDYN WOODS?

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Raz na jakiś czas, każda mama potrzebuje jednak odrobiny czasu dla siebie. Właśnie z tego powodu, Kylie wybrała się niedawno na narty z przyjaciółmi. Okazało się jednak, że podczas tego wyjazdu, o relaksie nie było nawet mowy!

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Trzeba przyznać, że maleńka Stormi całkowicie oczarowała swoich rodziców! Wszystko wskazuje na to, że zarówno Kylie Jenner jak i Travis Scott, całkowicie oszaleli na punkcie swojej córeczki, która obecnie jest ich oczkiem w głowie!

Czytaj też: KYLIE JENNER WŚCIEKŁA NA TRAVISA SCOTTA

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Kylie przyznaje, że kiedy wyjeżdża nawet na chwilę, dosłownie umiera z tęsknoty! Niedawno celebrytka wybrała się na narty ze swoimi przyjaciółmi, jednak myśli Jennerki praktycznie przez cały czas krążą wokół maleńkiej Stormi!

Celebrytka opublikowała na swoim Instagramie fotkę ze Stormi, którą podpisała:

Czytaj też: KYLIE JENNER NAJMŁODSZĄ MILIARDERKĄ ŚWIATA

Tylko 24 godziny z dala od mojego dziecka, a ja już się nie czuje okej, tęsknię

Kylie Jenner wybrała się na narty z bliskimi znajomymi. Paczka w taki sposób świętuje urodziny przyjaciółki - Jodie Woods.

Czytaj też: JORDYN WOODS PRÓBOWAŁA UWIEŚĆ CHŁOPAKA KYLIE JENNER?!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie