Podobne artykuły

JUSTIN BIEBER WYDA NOWĄ PŁYTĘ!

2019.01.08 22:30 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że chyba wszyscy fani Justina Biebera, od wielu miesięcy czekali na tę wiadomość! Wszystko wskazuje na to, że kryzys twórczy wokalisty, a także jego znudzenie muzyką to już wyłącznie przeszłość! Możliwe, że muzyk wyda nową płytę jeszcze w tym roku!

Galeria fot. Instagram/justinbieber

Media zza oceanu, od wielu miesięcy rozpisywały się o kryzysie twórczym Justina Biebera. Przypominamy, że muzyk wydał swoją ostatnią płytę w... 2015 roku! Podobno to właśnie wtedy całkowicie zniechęcił się do muzyki i nie odczuwał nawet najmniejszej potrzeby, czy chęci powrotu do studia nagraniowego. Obecnie wszystko wskazuje jednak na to, że negatywne nastawienie Justina to już wyłącznie przeszłość, głównie dzięki pomocy jego żony!

Czytaj też: JUSTIN BIEBER WYCHODZI NA PROSTĄ

Galeria fot. Instagram/justinbieber

Niedawno Scooter Brown poinformował fanów Biebera, że nowa płyta Justina ukaże się jeszcze w 2019 roku! Manager wokalisty opublikował na swoim Twitterze wpis:

Galeria fot. Instagram/justinbieber

2019 rok będzie szalony. Czuję to

Czytaj też: JUSTIN BIEBER JEST JAK... ZWIERZE?!

Galeria fot. Instagram/justinbieber

Chwilę później dodał jeszcze wpis "JB5", w którym oznaczył Justina Biebera, jednak ten post bardzo szybko zniknął z sieci. JB5 oznacza oczywiście kolejną, piątą płytę muzyka!

Znajomi z bliskiego otoczenia pary, od wielu miesięcy donosili, że żona stara się zmobilizować wokalistę do powrotu do muzyki. Na początku ich związku, muzyk chciał spędzać praktycznie cały czas z ukochaną. Ona dalej jednak ceniła sobie pracę i nie zamierzała rezygnować z obowiązków zawodowych. Najwidoczniej dobry przykład ze strony modelki, wpłynął w końcu na ambicje Justina!!

Czytaj też: HAILEY BIEBER PRZERYWA MILCZENIE

Zastanawiacie się jakie kawałki znajdą się na nowym krążku muzyka? Będą to oczywiście piosenki o miłości! Jesteśmy przekonani, że jego najnowsza płyta będzie prawdziwym hitem! Pewnie dowiemy się również całkiem sporo o jego małżeństwie z Hailey :)

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie