Podobne artykuły

SEKSOWNY TANIEC TO NOWE HOBBY WIENIAWY?

2019.01.08 23:30 | © Stars.pl

Wieniawa od jakiegoś czasu stara się przekonać swoich fanów, że jej grafik jest wypchany aż po same brzegi! Niedawno udało jej się jednak dopisać do niego... zajęcia z tańca! I to nie byle jakie! Zdecydowanie jest na co popatrzeć!

Galeria fot. Instagram/juliawieniawa

Trzeba przyznać, że Julia Wieniawa należy do grona najbardziej zapracowanych, polskich gwiazd! Aktorka, czy może jednak już wokalistka, nie może w ostatnim czasie narzekać na brak propozycji zawodowych! Do tego pracuje również nad własną płytą i nieustannie rozwija się muzycznie. Obecnie do jej napiętego grafiku, dołączyło jednak jeszcze jedno zajęcie - lekcje tańca na wysokich obcasach!

Czytaj też: Qczaj zarzuca uczestnikom fałsz i hipokryzję.

Galeria

Na efekty nie trzeba było długo czekać! Już po pierwszych zajęciach, Julka pochwaliła się w sieci filmikiem z zajęć! Trzeba przyznać, że poszło jej naprawdę nieźle!

Galeria fot. Instagram/juliawieniawa

Na filmiku możemy zobaczyć Julkę ubraną w czarne legginsy i top. Stylizację dopełniają oczywiście buty na obcasach (chociaż większość fanów wytknęła jej, że nie jest to szpilka, a słupek). Na nagraniu Julka seksownie tańczy do kawałka The Weeknd - The Hills. Komentarze internautów mówią same za siebie!

Czytaj też: Zdrada Jordyn była ustawiona?

Galeria fot. Instagram/juliawieniawa

Super ci idzie!!!

Tańczysz zawodowo❤️❤️❤️ - pisali

Czytaj też: Czy Meghan Markle rzeczywiście spodziewa się bliźniąt?!

Jak Wam się podoba?

 
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie