Podobne artykuły

KIM KARDASHIAN MA WŁASNĄ, WIĘZIENNĄ KSYWĘ!

2019.01.09 16:03 | © Stars.pl

Kim Kardashian od jakiegoś czasu, bardzo chętnie udziela się społecznie, a także aktywnie działa na rzecz więźniów. Celebrytka może już nawet pochwalić się nawet niemałym sukcesem. Dzięki jej pomocy, kobieta skazana za posiadanie narkotyków, została uwolniona. Kim musiała wtedy spotkać się z Donaldem Trumpem, za którym jak wiadomo - nie przepada.

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Nikogo nie powinno więc dziwić, że Kardashianka stała się dla więźniów naprawdę zaufaną osobą. Jak się okazuje, do tego stopnia, że więźniowie, którzy przebywają obecnie za kratkami, często piszą do niej listy.

Czytaj też: KANYE WEST MARZY O... WŁASNYM KOŚCIELE

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Kim przyznaje, że dostaje ich tysiące! Każdy z więźniów, który do niej pisze jest przekonany, że celebrytka wstawi się za nim gdzie tylko będzie trzeba i z jej pomocą szybciej opuści więzienne mury.

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Media zza oceanu informują, że Kim Kardashian zasłużyła już nawet na własne przezwisko wśród więźniów! Osadzeni nazywają żonę Kanye Westa... Księżniczką reformy więziennej! Myślicie, że Kardashiance podoba się taki rozwój sytuacji?

Czytaj też: Koniec teamu Smith & Kardashian ? Drama

Trzeba przyznać, że więźniowie mają trochę racji, bo Kardashianka już od jakiegoś czasu otwarcie przyznaje, że z praktycznie całej polityki, najbardziej zainteresowana jest właśnie reformą więzienną!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie