Podobne artykuły

GIGI HADID STRASZNIE TĘSKNI ZA ZAYNEM MALIKIEM!

2019.01.09 16:45 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że w ostatnim czasie, Gigi Hadid nie jest w najlepszej formie. Media zza oceanu od kilku tygodni donoszą, że Figi Hadid i Zayn Malik zerwali. Niestety doniesienia najprawdopodobniej są prawdziwe. Zayn nie pojawił się na ostatnim pokazie Victoria's Secret, który był dla Gigi bardzo ważny, a ich wielbiciele zauważyli, że ani wokalista ani modelka nie publikują już w sieci wspólnych zdjęć.

Galeria fot. Instagram/gigihadid

Według najnowszych doniesień, Gigi Hadid jest dosłownie załamana i w ogóle nie radzi sobie z rozstaniem z ukochanym. Nikt nie ma chyba wątpliwości, że nie jest to najlepszy czas w życiu modelki.

Czytaj też: FACET KARDASHIANKI PRZYPOMNIAŁ SOBIE O SYNU!

Galeria fot. Instagram/gigihadid

Serwis In Touch Weekly opublikował informację, że para rozstała się najprawdopodobniej przez... zbyt napięte harmonogramy! W ostatnim czasie, Zayn bardzo często przebywa w studiu nagraniowym, a Gigi podróżuje w celach zawodowych, praktycznie po całym świecie.

Galeria fot. Instagram/zayn

Przypominamy, że Zayn i Gigi zaczęli spotykać się jeszcze w 2015 roku. W marcu zakochani rozstali się, jednak jakiś czas później do siebie wrócili.

Czytaj też: ZAYN MALIK I GIGI HADID JEDNAK NIE SĄ RAZEM?

Do tej pory, żadne z nich nie zdecydowało się na skomentowanie doniesień o domniemanym rozstaniu. Myślicie, że jeżeli faktycznie tak się stało, jeszcze do siebie wrócą? Patrząc na to jak bardzo cierpi Gigi, dochodzimy do wniosku, że będzie próbowała zrobić wszystko, żeby odbudować tę relację!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie