Podobne artykuły

KATE MIDDLETON JEST W CZWARTEJ CIĄŻY?!

2019.01.09 17:30 | © Stars.pl

Bukmacherzy z Wielkiej Brytanii są przekonani, że księżna Kate i książę William spodziewają się czwartego dziecka! Okazuje się, że mają na to niepodważalne dowody!

Galeria

Niedawno z dworu królewskiego Elżbiety II zaczęły docierać do nas bardzo ciekawe informacje! Według niektórych, księżna Kate jest obecnie w czwartej ciąży! Zastanawiacie się skąd taki pomysł? Doniesienia pochodzą głównie z... zakładów bukmacherskich!

Czytaj też: KIM KARDASHIAN O CHOROBIE PSYCHICZNEJ KANYE WESTA

Galeria

Serwis bookmakers.tv, który od dawna gromadzi praktycznie wszystkie kursy wśród większości bukmacherów, ogłosił, że szanse na to aby książęta Cambridge ogłosiły w najbliższym czasie kolejną ciążę, właśnie osiągnęły najniższy w historii poziom.

Galeria

Jesteście ciekawi co wywołało falę zakładów, która zakończyła się takim spadkiem? To właśnie tutaj sprawa zaczyna się komplikować!

Czytaj też: Księżna Meghan nie jest w ciąży?!

Zakłady bukmacherskie są po prostu przekonane, że księżna Kate jest obecnie w czwartej ciąży! Zastanawiacie się skąd właściwie pojawiła się u nich aż taka pewność? Niestety zagraniczne media nie są w stanie wyjaśnić tej sytuacji...

W ostatnim czasie, księżna Kate nie zmieniła jednak swojej fryzury. Przypominamy, że właśnie to zapowiadało, że w najbliższym czasie ogłosi ciążę! A może Kate Middleton postanowiła w końcu porzucić swoją fryzjerską tradycję?

Czytaj też: KATE MIDDLETON ZDRADZIŁA TAJEMNICĘ KSIĘŻNICZKI CHARLOTTE!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie