Podobne artykuły

KATE MIDDLETON JEST W CZWARTEJ CIĄŻY?!

2019.01.09 17:30 | © Stars.pl

Bukmacherzy z Wielkiej Brytanii są przekonani, że księżna Kate i książę William spodziewają się czwartego dziecka! Okazuje się, że mają na to niepodważalne dowody!

Galeria

Niedawno z dworu królewskiego Elżbiety II zaczęły docierać do nas bardzo ciekawe informacje! Według niektórych, księżna Kate jest obecnie w czwartej ciąży! Zastanawiacie się skąd taki pomysł? Doniesienia pochodzą głównie z... zakładów bukmacherskich!

Galeria

Serwis bookmakers.tv, który od dawna gromadzi praktycznie wszystkie kursy wśród większości bukmacherów, ogłosił, że szanse na to aby książęta Cambridge ogłosiły w najbliższym czasie kolejną ciążę, właśnie osiągnęły najniższy w historii poziom.

Galeria

Jesteście ciekawi co wywołało falę zakładów, która zakończyła się takim spadkiem? To właśnie tutaj sprawa zaczyna się komplikować!

Zakłady bukmacherskie są po prostu przekonane, że księżna Kate jest obecnie w czwartej ciąży! Zastanawiacie się skąd właściwie pojawiła się u nich aż taka pewność? Niestety zagraniczne media nie są w stanie wyjaśnić tej sytuacji...

W ostatnim czasie, księżna Kate nie zmieniła jednak swojej fryzury. Przypominamy, że właśnie to zapowiadało, że w najbliższym czasie ogłosi ciążę! A może Kate Middleton postanowiła w końcu porzucić swoją fryzjerską tradycję?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie