Podobne artykuły

TRAVIS SCOTT STANIE PRZED SĄDEM!

2019.01.09 18:15 | © Stars.pl

Travis Scott miał w ostatnim czasie wystąpić na festiwalu, jednak okazało się, że ostatecznie nie będzie mógł na nim zagrać. Wokalista w żadnym wypadku nie zamierza jednak oddać zaliczki, którą otrzymał!

Galeria fot. Instagram/travisscott

Trzeba przyznać, że Travis Scott jest obecnie najbardziej rozchwytywaną hip-hopową gwiazdą w Ameryce. Jego nazwisko pojawia się praktycznie w każdym line up'ie szanujących się festiwali. 2 marca odbędzie się Rythm, Wine & Brews Experience - festiwal, który również nie chce odstawać od reszty. Niestety Travis, który miał być na nim główną gwiazdą, odwołał swój koncert!

Czytaj też: ROSATI STANIE W KOŃCU PRZED SĄDEM!

Galeria fot. Instagram/travisscott

Organizatorzy festiwalu zobowiązali się zapłacić muzykowi za występ aż... 400 tysięcy dolarów! Co więcej, Travis Scott dostał już od nich aż 217 tysięcy dolarów zaliczki! Niedługo później po prostu... odwołał swój występ!

Galeria fot. Instagram/travisscott

Dokładnie na ten sam dzień - 2 marca, raper ma już zaklepany inny koncert, który ma się odbyć w Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Czytaj też: TRAVIS SCOTT PRZEGRAŁ PRAWIE 400 TYSIĘCY DOLARÓW

Travis Scott miał być jedyną tak dużą gwiazdą kalifornijskiego festiwalu. Kiedy raper poinformował ich, że nie wystąpi, organizatorzy byli zmuszeni do odwołania festiwalu!

Pomimo tego, ze Scott odwołał swój występ już miesiąc temu, do tej pory nie oddał jeszcze zaliczki! Okazuje się, że organizatorzy Wine & Brews Experience nie zamierzają już dłużej bezczynnie czekać na zwrot pieniędzy i... pozwali Travisa do sądu! Do tej pory ani sam raper, ani nikt z jego ekipy nie zdecydował się na zabranie głosu w tej sprawie.

Czytaj też: SHAKIRA STANĘŁA PRZED SĄDEM!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie