Podobne artykuły

CÓRKA KYLIE JENNER Z TOREBKĄ ZA 2 TYSIĄCE DOLARÓW!

2019.01.09 19:00 | © Stars.pl

Najnowszy filmik, który Kylie Jenner opublikowała na swoim Instagramie, dosłownie rzuci Was na kolana! Z pewnością jest to najsłodsza rzecz, jaką zobaczycie dzisiejszego dnia. Malutka Stormi udaje na nim dorosłą kobietę i trzeba przyznać, że wychodzi jej to naprawdę świetnie!

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Pomimo tego, że Stormi Webster nie skończyła jeszcze nawet roczku, córeczka Kylie już wie co dobre! Z taką mamą, nikt nie ma chyba wątpliwości, że w przyszłości dziewczynka również zostanie celebrytką, ma przecież w domu całkiem niezłe wzorce! To właśnie dlatego, kiedy większość dziewczynek w jej wieku bawi się wyłącznie misiami, lalkami, czy książeczkami, maleńka Stormi nosi już swoją pierwszą torebkę Louis Vuitton!

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Niedawno Kylie Jenner postanowiła nagrać swoją córeczkę w czasie zabawy. Wszystko wskazuje na to, że Stormi starała się wtedy naśladować swoją mamę! Poprosiła o podanie torebki i... po prostu udawała, że wychodzi! Córeczka Kylie, z ogromnym uśmiechem na twarzy, krzyczała "papa" i machała do mamy rączkami.

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Naszą uwagę przykuło jednak to, co właściwie mała Stormi trzymała wtedy w rączce! Cudeńko, które podano dziewczynce, pochodzi z wyjątkowej kolekcji torebek Louis Vuitton. Torebka, którą bawiła się córka Kylie, jest warta aż 2 tysiące dolarów!

Myślicie, że to faktycznie pierwsza własna torebka Louis Vuitton maleńkiej Stormi?

 
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie