Podobne artykuły

ANNA MUCHA WYJAWIA JAKI JEST W ŁÓŻKU KUBA WOJEWÓDZKI!

2019.01.09 20:30 | © Stars.pl

Anna Mucha zszokowała chyba wszystkich fanów, kiedy zdecydowała się na skomentowanie intymnych szczegółów ze swojego dawnego życia z Kubą Wojewódzkim! Zastanawiacie się dlaczego akurat teraz się na to zdobyła?

Galeria fot. Instagram/taannamucha

Przypominamy, że jeszcze kilka lat temu, Anna Mucha i Kuba Wojewódzki nieustannie pojawiali się na pierwszych stronach plotkarskich gazet! Związek aktorki i showmana trwał kilka lat i praktycznie przez cały ten czas był szeroko komentowany przez media. Ania i Kuba starali się jednak nie wypowiadać publicznie na temat swojego romansu.

Czytaj też: Anna Wendzikowska ma nowego faceta?

Galeria fot. Instagram/kuba_wojewodzki_official

Obecnie jednak wszystko uległo zmianie! Wszystko zaczęło się kiedy Kuba napisał w swojej książce Nieautoryzowana autobiografia o swoim związku z Muchą. Dziennikarz nazwał w niej aktorkę swoim najpiękniejszym dopełnieniem. Niedawno również Ania postanowiła wyjawić swoje zdanie na ten temat!

Galeria

Ania i Kuba byli w związku przez 4 lata - od 2003 do 2007 roku. Pomimo tego, że od ich związku minęło już kilka ładnych lat, okazuje się, że oboje mają sentyment do tamtego okresu.

Czytaj też: MACAULAY CULKIN W KOŃCU PRZERYWA MILCZENIE!

Galeria

W rozmowie z Fleszem, Anna zdecydowała się na nawiązanie do książki Wojewódzkiego, a dokładnie do fragmentu dotyczącego ich związku.

Jestem jedną z nielicznych osób, które wiedzą i ciągle pamiętają, jaki Kuba naprawdę jest w łóżku. Byłam zaskoczona powstaniem tej książki. Nie wiem, może ktoś tu musiał spłacić kredyt? - powiedziała Ania z uśmiechem na ustach

Czytaj też: SELENA GOMEZ W KOŃCU ZAPOMNIAŁA O BIEBERZE?

Zaskoczeni?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (4)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie