Podobne artykuły

SOFIA RICHIE I SCOTT DISICK ZAMIESZKALI RAZEM!

2019.01.09 22:00 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że Sofia richie i Scott Disick przenieśli w końcu swój wiązek na wyższy poziom! Od tej pory, kiedy dzieci Kardashianki będą odwiedzały ojca, spotkają się również z... Sofią! Zaskoczeni?

Galeria fot. Instagram/scofiagoals

Scott Disick i Sofia Richie zrobili kolejny krok! Zdecydowali się na zamieszkanie razem i trzeba przyznać, że ich relacja jest już czymś naprawdę poważnym!

Galeria fot. Instagram/scofiagoals

Jeszcze zaledwie rok temu, wszyscy zakładali, że ten związek zakończy się szybciej niż się zaczął! 35-letni gwiazdor rodzinnego show - Keeping Up With The Kardashians, do tej pory był znany głównie z rozrywkowego trybu życia. Wszyscy fani byli przekonani, że młodziutka modelka będzie wyłącznie kolejnym epizodem w jego życiu. Tymczasem Sofii i Scottowi udało się stworzyć stabilny związek i... modelka pomimo swojego młodego wieku, staje się obecnie macochą dla trójki dzieci Scotta i Kourtney!

Galeria fot. Instagram/scofiagoals

Obecnie kiedy Sofia wprowadziła się do Disicka, jej kontakt z dziećmi Kardashianki zwiększy się jeszcze bardziej. W czasie, kiedy zakochani są zadowoleni z zaistniałego stanu rzeczy, Kourtney cały czas drży ze strachu o swoje pociechy!

Galeria fot. Instagram/scofiagoals

Kardashianka obawia się, że jej dzieci za bardzo przyzwyczają się do młodej modelki, a ona po prostu zniknie. Może również dojść do sytuacji, że 20-latka będzie musiała sama zająć się trójką pociech Kardashianki, a to przyprawia ją już o zawrót głowy.

Jednocześnie Kourtney przyznaje, że ma coraz większe zaufanie do młodziutkiej Sofii Richie!

Kourtney ma zupełnie inne spojrzenie na ich związek niż kiedyś. Uważa, że Sofia jest bardzo dojrzała jak na swój wiek i pomogła wydorośleć Scottowi na tak wielu poziomach - donosi informator z bliskiego otoczenia Kardashianki

Wyobrażacie sobie Sofię jako macochę? A może obawy Kourtney nie są wyolbrzymione? Obecnie możemy jedynie czekać na rozwój wydarzeń...

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie