Podobne artykuły

SOFIA RICHIE I SCOTT DISICK ZAMIESZKALI RAZEM!

2019.01.09 22:00 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że Sofia richie i Scott Disick przenieśli w końcu swój wiązek na wyższy poziom! Od tej pory, kiedy dzieci Kardashianki będą odwiedzały ojca, spotkają się również z... Sofią! Zaskoczeni?

Galeria fot. Instagram/scofiagoals

Scott Disick i Sofia Richie zrobili kolejny krok! Zdecydowali się na zamieszkanie razem i trzeba przyznać, że ich relacja jest już czymś naprawdę poważnym!

Czytaj też: KOURTNEY NAJBARDZIEJ ROZCHWYTYWANĄ KARDASHIANKĄ?

Galeria fot. Instagram/scofiagoals

Jeszcze zaledwie rok temu, wszyscy zakładali, że ten związek zakończy się szybciej niż się zaczął! 35-letni gwiazdor rodzinnego show - Keeping Up With The Kardashians, do tej pory był znany głównie z rozrywkowego trybu życia. Wszyscy fani byli przekonani, że młodziutka modelka będzie wyłącznie kolejnym epizodem w jego życiu. Tymczasem Sofii i Scottowi udało się stworzyć stabilny związek i... modelka pomimo swojego młodego wieku, staje się obecnie macochą dla trójki dzieci Scotta i Kourtney!

Galeria fot. Instagram/scofiagoals

Obecnie kiedy Sofia wprowadziła się do Disicka, jej kontakt z dziećmi Kardashianki zwiększy się jeszcze bardziej. W czasie, kiedy zakochani są zadowoleni z zaistniałego stanu rzeczy, Kourtney cały czas drży ze strachu o swoje pociechy!

Czytaj też: CZY SOFIA RICHIE WSZCZEPI SOBIE IMPLANTY W POŚLADKI?!

Galeria fot. Instagram/scofiagoals

Kardashianka obawia się, że jej dzieci za bardzo przyzwyczają się do młodej modelki, a ona po prostu zniknie. Może również dojść do sytuacji, że 20-latka będzie musiała sama zająć się trójką pociech Kardashianki, a to przyprawia ją już o zawrót głowy.

Jednocześnie Kourtney przyznaje, że ma coraz większe zaufanie do młodziutkiej Sofii Richie!

Czytaj też: SCOTT DISICK OŚWIADCZY SIĘ SOFII W TE ŚWIĘTA?!

Kourtney ma zupełnie inne spojrzenie na ich związek niż kiedyś. Uważa, że Sofia jest bardzo dojrzała jak na swój wiek i pomogła wydorośleć Scottowi na tak wielu poziomach - donosi informator z bliskiego otoczenia Kardashianki

Wyobrażacie sobie Sofię jako macochę? A może obawy Kourtney nie są wyolbrzymione? Obecnie możemy jedynie czekać na rozwój wydarzeń...

Czytaj też: SOFIA RICHIE CHCE MIEĆ DZIECKO Z DISICKIEM

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie