Podobne artykuły

OFFSET NIE CHCE ZAJMOWAĆ SIĘ CÓRKĄ!

2019.01.09 22:45 | © Stars.pl

W grudniu raperka ogłosiła w sieci, że jej małżeństwo z Offsetem dobiega końca. Od tamtero momentu, raper stara się zrobić wszystko, co w jego mocy, żeby tylko odzyskać serce Cardi. Wszystko wskazywało na to, że jego starania powoli zaczynały już zmiękczać serce Cardi B, a nawet, że w najbliższym czasie zdecyduje się na danie mu kolejnej szansy!

Galeria

Niedawno okazało się jednak, że Offset nie radzi sobie w najważniejszej kwestii! Offset praktycznie w ogóle nie opiekuje się ich maleńką córeczką!

Czytaj też: OFFSET PRZERWAŁ KONCERT CARDI B!

Galeria

W ciągu ostatnich dwóch dni, Cardi B z pewnością dostała wiele powodów, które pomogły jej podjąć decyzje, czy chce dać Offsetowi kolejną szansę. Opiekowanie się chorą córeczką musiało bardzo wykończyć Cardi, która dopiero co wróciła z trasy koncertowej, a ojciec małej Kulture najwidoczniej nawet nie zamierza jej pomóc!

Galeria

Cardi B jest wściekła na Offseta, że zostawił ją samą z rodzicielskimi obowiązkami, on nie poczuwa się do roli ojca. Cardi czuje, że Offset próbował ją odzyskać dzięki prezentom i rzeczom materialistycznym, ale droga do serca Cardi jest przez jej dziecko - donosi jeden z przyjaciół pary

Czytaj też: GRA O TRON 8: RODZINA AKTORA NIE CHCE OGLĄDAĆ SERIALU!

Jesteśmy przekonani, że dla raperki była to bardzo gorzka lekcja. Nie od dziś wiadomo, że zdecydowanie łatwiej jest po prostu kupić bukiet kwiatów, niż zająć się chorym dzieckiem, które wymaga opieki 24 godziny na dobę. Najwidoczniej Offsetowi po prostu nie zależy na powrocie do rodziny aż tak bardzo...

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie