Podobne artykuły

LIAM PAYNE PRÓBUJE ODBUDOWAĆ WIĘŹ Z SYNEM!

2019.01.09 23:30 | © Stars.pl

Odkąd ponad rok temu, Liam Payne został ojcem maleńkiego Beara, nie pokazał się fanom z dobrej strony. W tamtym czasie muzyk postawił na pierwszym planie własną karierę, a pielęgnowanie więzi rodzinnych odłożył na później.

Galeria

Kiedy Cheryl poświęcała własną karierę na wychowywanie synka, który jest jej oczkiem w głowie, Liam bywał w domu jedynie od czasu do czasu. Najprawdopodobniej to właśnie jego nieodpowiedzialne zachowanie doprowadziło do tego, że para się rozstała. Obecnie, kiedy Cheryl i Liam zdecydowali się na dzielenie między sobą opieki nad Bearem, wokalista ma w końcu szansę na odbudowanie więzi z synem.

Czytaj też: LIAM PAYNE ZNOWU UPOKORZONY

Galeria

Kiedy Cheryl Cole urodziła, w mediach od razu pojawiły się doniesienia, że maleńki Bear z pewnością nie będzie medialnym dzieckiem. Trzeba przyznać, że ten stan rzeczy udało jej się utrzymać przez wyjątkowo długi czas!

Galeria

Niedawno jednak ojciec chłopczyka złamał dawne postanowienie. Na swoim Instagramie pokazał maleńkiego synka, który stoi ubrany wyłącznie w pieluszkę! Na fotce włosy chłopczyka został spięte w uroczy kucyk, a na jego głowie można zauważyć słuchawki. Już na pierwszy rzut oka można śmiało stwierdzić, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że mały Bear pójdzie w ślady muzykalnych rodziców.

Czytaj też: JORDYN WOODS CHCE ODBUDOWAĆ PRZYJAŹŃ Z KYLIE JENNER

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie