Podobne artykuły

SEKSOWNA JENNIFER LOPEZ W BIKINI DLA HARPER'S BAZAAR!

2019.01.10 06:30 | © Stars.pl

Jennifer Lopez pojawiła się ostatnio na... dwóch okładkach w Harper's Bazaar! Artystka została bohaterką numeru - luty 2019. Wokalistka pozuje na zdjęciach wyłącznie w zmysłowym bikini! Jesteście ciekawi efektów?

Galeria

Jennifer Lopez już po raz kolejny pojawiła się na okładce znanego na całym świecie modowego magazynu - Harper's Bazaar. Wydawcy najprawdopodobniej chcieli zrobić swoim czytelnikom noworoczną niespodziankę, bo tym razem mają oni do wyboru... aż dwie okładki z Jennifer Lopez!

Czytaj też: JENNIFER LOPEZ NIGDY NIE WEŹMIE ŚLUBU?!

Galeria

Na jednej z nich możemy zobaczyć wokalistkę, która ubrana wyłącznie w seksowne bikini, skacze z trampoliny w kierunku chmur. Na drugiej natomiast widzimy Jennifer już po powrocie na ziemię, podczas zabawy z... metalowym kołem.

Galeria

Oprócz seksownych fotek Jennifer, w magazynie pojawił się również ciekawy wywiad z artystką. To właśnie w nim, po raz pierwszy wyjawiła fanom, że w tym roku najprawdopodobniej wypuści na rynek swoją linię kosmetyczną. Dodała również, że chce się przy niej skupić głównie na pielęgnacji. Jakby tego było mało, Jennifer podczas rozmowy zdradziła również kilka prostych, ale niezwykle ważnych zasad dotyczących zdrowego życia:

Czytaj też: Małgorzata Rozenek nominowana do Serce Dla Zwierząt 2019

Galeria

Pracowałam nad nimi od dłuższego czasu, nie lubię niczego odkładać. Chcę, by kosmetyki z mojej linii były odpowiedzią na wszystko to, czego nauczyłam się na przestrzeni ostatnich lat, uwzględniały moje doświadczenia i… moje sekrety. Nie będzie to miało jednak nic wspólnego z igłami.

Galeria

Jak Wam się podoba najnowsza sesja Jennifer?

Czytaj też: ALEX RODRIGUEZ ZDRADZA SZCZEGÓŁY ZARĘCZYN Z JENNIFER LOPEZ

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie