Podobne artykuły

JOHN TRAVOLTA ZMIENIŁ FRYZURĘ!

2019.01.10 07:00 | © Stars.pl

Nie da się ukryć, że John Travolta, przez całe lata był rozpoznawany głównie przez swoją bujną fryzurę! Kiedy więc po raz pierwszy pokazał się publicznie z głową ogoloną na łyso, nawet najwierniejsi fani byli po prostu w szoku! Jesteście ciekawi jak aktor wygląda bez charakterystycznych włosów?

Kocie ruchy, a także czarna i niezwykle bujna czuprynka - to właśnie takiego Johna Travoltę uwielbiają miliony fanów na całym świecie. Należy jednak pamiętać, że ten wizerunek pochodzi jeszcze z czasów, kiedy aktor występował w filmach takich jak Grease, czy Gorączka Sobotniej Nocy. To właśnie dzięki nim, John stał się prawdziwą legendą amerykańskiego kina, a także zyskał światowej sławy popularność, a także przypisano mu wizerunek, z którym kojarzony jest do dziś.

Kiedy więc 7 stycznia, Travolta opublikował w sieci fotkę, na której możemy zobaczyć go zupełnie... łysego, wiele osób nie było nawet w stanie go rozpoznać! Wszystko wskazuje jednak na to, że w życiu Johna nadszedł czas na zmiany, więc wziął przykład z kobiet i w pierwszej kolejności zmienił fryzurę. zdania Internautów w komentarzach są podzielone, jednak większość z nich jest po prostu pod wrażeniem przemiany aktora.

John, włosy są przereklamowane! Podoba mi się

Bez włosów wyglądasz młodziej!

To udowadnia, że ten mężczyzna jest jak dobre wino. Im starszy, tym lepszy! - możemy przeczytać

A Wam jak podoba się Travolta bez swojej słynnej czuprynki?

Galeria fot. Instagram/johntravoltaGaleria fot. Instagram/johntravoltaGaleria fot. Instagram/johntravolta
Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie