Podobne artykuły

SEKSOWNA SALMA HAYEK W KOSTIUMIE KĄPIELOWYM!

2019.01.10 08:30 | © Stars.pl

Salma Hayek jest idealnym przykładem na to, że zaprzeczenie prawom natury jest w rzeczywistości możliwe! 52-letnia aktorka wygląda tak samo młodo, jak na początku swojej kariery! Czy to nie właśnie tak powinna wyglądać prawdziwa gwiazda?

Trzeba przyznać, że Salma Hayek to jedna z niewielu światowej sławy gwiazd, której przez lata nieustannego poruszania się w show biznesie, udało się do tej pory zachować klasę, a także skutecznie unikać skandali. W 2009 roku, Salma poślubiła francuskiego miliardera - François-Henri Pinaulta i prowadzi obecnie luksusowe życie, trzymając się z daleka od wszelkich celebryckich dramatów.

Pomimo tego, że Salma skończyła już 52 lata, do tej pory nieustannie zachwyca swoją wyjątkową urodą! Niedawno pochwaliła się w sieci fotkami z egzotycznych wakacji, na których wygląda niezwykle atrakcyjnie! Na pierwszy rzut oka, aż ciężko uwierzyć, że aktorka jest już po pięćdziesiątce!

Salma Hayek nigdy nie mogła narzekać na brak wielbicieli. Co prawda jedni doceniali ją za talent aktorski, a inni byli po prostu fanami jej seksownego ciała. Jeżeli ktoś z Was do tej pory nie był do niej przekonany, po zobaczeniu najnowszych fotek, z pewnością zmieni zdanie na jej temat! Trzeba przyznać, że wygląda na nich jak prawdziwa, meksykańska seksbomba!

Myślicie, że jakaś inna kobieta będzie kiedyś w stanie odebrać jej ten wyjątkowy tytuł? ;)

Galeria fot. Instagram/salmahayekGaleria fot. Instagram/salmahayekGaleria fot. Instagram/salmahayekGaleria fot. Instagram/salmahayekGaleria fot. Instagram/salmahayek
Polecane artykuły

Komentarze (3)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie