Podobne artykuły

SEKSOWNA SALMA HAYEK W KOSTIUMIE KĄPIELOWYM!

2019.01.10 08:30 | © Stars.pl

Salma Hayek jest idealnym przykładem na to, że zaprzeczenie prawom natury jest w rzeczywistości możliwe! 52-letnia aktorka wygląda tak samo młodo, jak na początku swojej kariery! Czy to nie właśnie tak powinna wyglądać prawdziwa gwiazda?

Galeria fot. Instagram/salmahayek

Trzeba przyznać, że Salma Hayek to jedna z niewielu światowej sławy gwiazd, której przez lata nieustannego poruszania się w show biznesie, udało się do tej pory zachować klasę, a także skutecznie unikać skandali. W 2009 roku, Salma poślubiła francuskiego miliardera - François-Henri Pinaulta i prowadzi obecnie luksusowe życie, trzymając się z daleka od wszelkich celebryckich dramatów.

Czytaj też: Rosati chce 22 tys. zł alimentów!

Galeria fot. Instagram/salmahayek

Pomimo tego, że Salma skończyła już 52 lata, do tej pory nieustannie zachwyca swoją wyjątkową urodą! Niedawno pochwaliła się w sieci fotkami z egzotycznych wakacji, na których wygląda niezwykle atrakcyjnie! Na pierwszy rzut oka, aż ciężko uwierzyć, że aktorka jest już po pięćdziesiątce!

Galeria fot. Instagram/salmahayek

Salma Hayek nigdy nie mogła narzekać na brak wielbicieli. Co prawda jedni doceniali ją za talent aktorski, a inni byli po prostu fanami jej seksownego ciała. Jeżeli ktoś z Was do tej pory nie był do niej przekonany, po zobaczeniu najnowszych fotek, z pewnością zmieni zdanie na jej temat! Trzeba przyznać, że wygląda na nich jak prawdziwa, meksykańska seksbomba!

Czytaj też: SEKSOWNA JENNIFER LOPEZ TAŃCZY NA RURZE

Galeria fot. Instagram/salmahayek

Myślicie, że jakaś inna kobieta będzie kiedyś w stanie odebrać jej ten wyjątkowy tytuł? ;)

Galeria fot. Instagram/salmahayek
Polecane artykuły

Komentarze (3)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie