Podobne artykuły

TWÓRCY GRY O TRON CHCIELI WYKOŃCZYĆ AKTORÓW!

2019.01.10 08:00 | © Stars.pl

Okazuje się, że praca przy produkcji 8 sezonu Gry o Tron, była dla występujących w nim aktorów niemałym wyzwaniem! Kit Harington otwarcie przyznaje, że wielokrotnie czuł się celowo męczony przez twórców serialu! Jesteście ciekawi co właściwie działo się na planie?

Galeria fot. Instagram/kitharingtonig

Wszyscy fani Gry o Tron, od dłuższego czasu z niecierpliwością czekali na każdą informację, która dotyczyłaby ostatniego sezonu serialu. Twórcy już od dawna nie ukrywali, że starają się, aby 8 sezon był najbardziej spektakularnym w całej historii telewizji i chcą żeby już na zawsze pozostał w pamięci widzów! Nikogo nie powinno więc dziwić, że emocje towarzyszące premierze 8 sezonu Gry o Tron, rosną praktycznie z dnia na dzień, a aktorzy jeszcze bardziej je podgrzewają!

Czytaj też: BEYONCE WAŻYŁA 100 KILOGRAMÓW

Galeria fot. Instagram/kitharingtonig

Przypominamy, że Kit Harington wciela się w serialu w rolę Jona Snowa. Aktor oficjalnie przyznaje jednak, że praca nad ostatnim sezonem serialu była dla niego, jak i dla jego kolegów okropną męczarnią! Jesteście ciekawi dlaczego?

Galeria fot. Instagram/kitharingtonig

Z pracą na planie ostatniego sezonu serialu, aktorzy pożegnali się już jakiś czas temu. W momencie rozstania nie mogło oczywiście zabraknąć łez, a także oficjalnych pożegnań opublikowanych w sieci. Dla niektórych aktorów, praca na planie Gry o Tron była po prostu częścią dorastania! Przypominamy, że Maisie Williams - czyli Aryi Stark, pojawiła się na planie pierwszego sezonu serialu jeszcze jako dziecko!

Czytaj też: WIEMY ILE ZAROBILI AKTORZY GRY O TRON 8

Obecnie wychodzi jednak na jaw, że aktorzy nie mają dobrych wspomnień z pracy przy 8 sezonie Gry o Tron!

Ostatni sezon Gry o Tron wyglądał tak, jakby był stworzony, by nas złamać. Pamiętam, że wszyscy w końcu chodzili, mówiąc: "Mam już dość. Kocham to, to najlepsze, co mnie w życiu spotkało i pewnego dnia będę za tym tęsknić - ale jestem wykończony" - wyznał Kit Harrington

Czytaj też: KIT HARINGTON ROZPŁAKAŁ SIĘ PRZED FANKĄ

Niestety o tym, co właściwie tak strasznie wykończyło aktorów, dowiemy się dopiero po oficjalnej premierze 8 sezonu serialu, która została zaplanowana na kwiecień 2019 roku.

Wy też nie możecie się doczekać?

Czytaj też: MAISIE WILLIAMS WALCZYŁA Z DEPRESJĄ?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie