Podobne artykuły

Paulina Koziejowska nie marnuje czasu!

2019.01.10 10:55 | © Stars.pl

Paulina Koziejowska z nowym partnerem w Meksyku! Jeszcze nie tak dawno, bo w listopadzie wrzucała na Instagram zdjęcia z Jackiem Borkowskim i pięknie pisała o miłości.

Pojawiali się w programach śniadaniowych, gdzie starali się udowodnić, że różnica wieku nie jest przeszkodą, a dla miłości cyfry nie mają znaczenia.

Niestety sielanka nie trwała długo, bo po 3 miesiącach pogodynka odeszła od Borkowskiego... Dzisiaj Paulina pochwaliła się nowym partnerem i znowu pięknie pisze o miłości.

Znowu jest zakochana i znowu to miłość na zawsze. Zamieściła na Instagramie zdjęcie z raju w objęciach ukochanego, a z opisu wynika, że to prawdziwa miłość.

Aby dojść do właściwych drzwi, trzeba wpierw zapukać do wielu niewłaściwych. Jeśli przez przypadek od razu dobrze trafisz, nie będziesz umiał rozpoznać, że to są te właściwe drzwi Osho

Internauci krytykują Pauline i nie przebierają w słowach:

Nowy związek po tak krótkim czasue? Money money To się nazywa dobra zmiana. Z jednego do drugiego łóżka, byle szybko i bogato. Żenujące, pusta lala. Znowu starszy i bogaty, hehe brak słów, będę kulturalna i nie napiszę jak nazwać taką kobietę... Koszmar... No cóż miłość nie jedno ma imię....

Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie