Podobne artykuły

Paulina Koziejowska nie marnuje czasu!

2019.01.10 10:55 | © Stars.pl

Paulina Koziejowska z nowym partnerem w Meksyku! Jeszcze nie tak dawno, bo w listopadzie wrzucała na Instagram zdjęcia z Jackiem Borkowskim i pięknie pisała o miłości.

Galeria

Pojawiali się w programach śniadaniowych, gdzie starali się udowodnić, że różnica wieku nie jest przeszkodą, a dla miłości cyfry nie mają znaczenia.

Czytaj też: TRISTAN THOMPSON JEST WŚCIEKŁY NA KHLOE KARDASHIAN

Galeria

Niestety sielanka nie trwała długo, bo po 3 miesiącach pogodynka odeszła od Borkowskiego... Dzisiaj Paulina pochwaliła się nowym partnerem i znowu pięknie pisze o miłości.

Galeria

Znowu jest zakochana i znowu to miłość na zawsze. Zamieściła na Instagramie zdjęcie z raju w objęciach ukochanego, a z opisu wynika, że to prawdziwa miłość.

Czytaj też: KIM KARDASHIAN NIE WYKORZYSTA SŁAWY ŻEBY POMÓC WŁASNYM DZIECIOM

Galeria

Aby dojść do właściwych drzwi, trzeba wpierw zapukać do wielu niewłaściwych. Jeśli przez przypadek od razu dobrze trafisz, nie będziesz umiał rozpoznać, że to są te właściwe drzwi Osho

Galeria

Internauci krytykują Pauline i nie przebierają w słowach:

Czytaj też: HAILEY BIEBER WYŚMIANA PRZEZ FANÓW

Galeria

Nowy związek po tak krótkim czasue? Money money To się nazywa dobra zmiana. Z jednego do drugiego łóżka, byle szybko i bogato. Żenujące, pusta lala. Znowu starszy i bogaty, hehe brak słów, będę kulturalna i nie napiszę jak nazwać taką kobietę... Koszmar... No cóż miłość nie jedno ma imię....

Galeria
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie