Podobne artykuły

JUSTIN I HAILEY BIEBER KUPILI WYMARZONĄ REZYDENCJĘ?!

2019.01.10 18:30 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że zakładaniu rodziny towarzyszy cały szereg trudnych zadań. W ostatnim czasie, na własnej skórze przekonali się o tym Justin i Hailey Bieber. Zakochani już od jakiegoś czasu próbują znaleźć dom, który będzie dla nich idealny. Na razie małżonkowie mieszkają jednak w rezydencji, którą wynajmują.

Galeria fot. Instagram/justinbieber

Hailey i Justin nie ukrywają, że oboje marzą o zamieszkaniu na stałe w Los Angeles! Nie zamierzają więc odpuścić, dopóki nie znajdą idealnej rezydencji. Małżonkowie nie chcieli jednak zdradzić fanom jakie właściwie wymogi będzie musiała spełnić rezydencja, którą wybiorą, poza jednym szczegółem - musi po prostu być przestronna.

Czytaj też: JUSTIN I HAILEY BIEBER ŚPIEWAJĄ NA INSTAGRAMIE

Galeria fot. Instagram/justinbieber

We wtorek, paparazzi przyłapali parę, kiedy opuszczali rezydencję w Encino. Liczy ona ponad 12 stóp kwadratowych, znajduje się w niej 10 pokoi, a także 11 łazienek. Jej przyszły właściciel będzie musiał za nią zapłacić aż... 13 milionów dolarów!

Galeria fot. Instagram/justinbieber

Trzeba przyznać, że cena posiadłości zwala z nóg! Jednak patrząc na to, że Justin i Hailey płacą obecnie 100 tysięcy dolarów miesięcznie za wynajęcie rezydencji, w której mieszkają, cena przestaje być aż tak oszałamiająca.

Czytaj też: JUSTIN BIEBER JEST JAK... ZWIERZE?!

Nie wiadomo jeszcze, czy małżonkowie zdecydowali się na zakup posiadłości. Jednak po wyjściu z rezydencji, wyglądali podobno na niezwykle zrelaksowanych, oraz zadowolonych. Czyżby poszukiwania wymarzonego gniazdka dobiegły końca? ;)

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie