Podobne artykuły

LUWR PODZIĘKOWAŁ BEYONCE I JAY-Z!

2019.01.10 19:30 | © Stars.pl

Niedawno Beyonce i Jay-Z nagrali teledysk do swojej piosenki Apes**t w... Luwrze! Zaraz po premierze ich najnowszego kawałka, w muzeum pojawiła się cała fala ciekawskich turystów! Trzeba przyznać, że Beyonce i jej mąż mają naprawdę ogromną moc! Można śmiało stwierdzić, że małżeństwo muzyków awansowało już do rangi ikony! Żaden ich ruch nie może obejść się bez echa!

Galeria

Możemy więc jedynie domyślać się, co właściwie działo się w muzeum, kiedy ich teledysk został opublikowany w sieci! Luwr zdecydował się na wykorzystanie medialnego szumu, jaki artyści zrobili wokół niego, wypuszczając kawałek Apes**t. Z tej okazji powstał nawet specjalny przewodnik, dzięki któremu turyści mogli zwiedzać Luwr... śladami Beyonce i Jay-Z! Podobno dzięki artystom, w Luwrze pojawiła się rekordowa liczba zwiedzających!

Czytaj też: Kendall Jenner przyłapana na niezdrowym jedzeniu!

Galeria

W 2018 roku, paryskie muzeum odnotowało wyjątkowo wysoką liczbę zwiedzających. W Luwrze pojawiło się aż 10,2 miliona odwiedzających! Muzeum przyznaje, że w głównej mierze przyłożyli się do tego państwo Carter!

Galeria

Większość zwiedzających muzeum w 2018 roku to amerykańscy turyści. Prawie połowa z nich nie ukończyła jeszcze 30 roku życia! Dyrektor muzeum, Jean-Luc Martinex twierdzi, że rekordową liczbę odwiedzających, zawdzięczają właśnie Beyonce i Jay-Z!

Czytaj też: Beyonce pokazała bliźniaki!

Artyści nakręcili w ubiegłym roku 6-minutowy teledysk do kawałka Apes**t, wewnątrz paryskiego muzeum. Video bardzo szybko stało się bardzo popularne w sieci - na samym YouTube osiągnęło prawie 150 milionów wyświetleń. Zainteresowanie teledyskiem zdecydowanie zwiększył, bardzo popularny w tamtym czasie #apeshitchallenge.

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie