Podobne artykuły

PARIS HILTON SPOTYKA SIĘ Z MŁODSZYM O 15 LAT MODELEM!

2019.01.10 19:00 | © Stars.pl

Jeszcze niedawno Paris Hilton planowała ślub, a także powiększenie rodziny z Chrisem Zylką. Jednak kiedy para się rozstała, dziedziczka hotelarskiej fortuny bardzo szybko wróciła do swojego dawnego życia. Wszystko wskazuje na to, że Paris obecnie spotyka się z bardzo przystojnym, ale... młodszym o 15 lat modelem!

Galeria

Gdyby jeszcze kilka miesięcy temu ktoś zapytał Paris jakie są jej plany na najbliższe miesiące, z pewnością odpowiedziałaby, że ślub z Chrisem i powiększenie rodziny. Przypominamy, że Zylka oświadczył się celebrytce trochę ponad rok temu. Od tego momentu zakochani planowali założenie rodziny i wspólne ustatkowanie. Niestety ich planu runęły w gruzach wraz z zerwaniem zaręczyn...

Czytaj też: ROZBIŁA ZWIĄZEK KARDASHIANKI, A TERAZ SPOTYKA SIĘ Z ROCKMANEM!

Galeria

O ślubie i stabilizacji w najbliższym czasie nie będzie nawet mowy! Wszystko wskazuj na to, że Paris Hilton znowu wraca do gry! W czasie jednej z imprez charytatywnych, odbywającej się we Florencji, celebrytce towarzyszył Jordan Barrett.

Galeria

Przypominamy, że dziedziczka hotelarskiej fortuny spotykała się już z 22-letnim modelem, jeszcze przed zaręczynami z Chrisem Zylką. Można więc powiedzieć, że jest to jej stary-nowy partner!

Czytaj też: Olszówka wróci do Machalicy?

Galeria

W czasie imprezy charytatywnej, Paris i Jordan chętnie pozowali wspólnie do zdjęć. Barrett zupełnie "przypadkowo" zapomniał jednak o zapięciu koszuli...

Myślicie, że ten związek ma przyszłość, czy Paris po prostu pociesza się po rozstaniu z Zylką?

Czytaj też: PARIS HILTON CHCE ŻYCIA JAK Z BAJKI!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie