Podobne artykuły

CHODAKOWSKA POZUJE W ŚNIEGU W SAMYM BIKINI!

2019.01.11 08:00 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że Ewa Chodakowska dobrze wie jak rozgrzać atmosferę! Trenerka wszystkich Polek najwidoczniej wzięła przykład z amerykańskiej celebrytki i... weszła w samym bikini w zaspę śniegu! Która z nich wyglądała seksowniej?

Galeria fot. Instagram/chodakowskaewa

Nie od dziś wiadomo, że Ewa Chodakowska lubi chwalić się swoim ciałem. Tym razem jednak przeszła samą siebie! Trenerka wszystkich Polek pozazdrościła amerykańskiej celebrytce i... wykorzystała jej pomysł na zebranie lajków pod zdjęciem.

Czytaj też: SEKSOWNA EMILY RATAJKOWSKI POZUJE TOPLESS

Galeria fot. Instagram/chodakowskaewa

Zdjęcia w samym bikini w zaspach śniegu to jeden z największych tegorocznych trendów, który zapoczątkowała... Kendall Jenner. To właśnie ona jako pierwsza opublikowała na swoim Instagramie taką fotkę z zimowych wakacji. Ten pomysł bardzo spodobał się również jej starszej siostrze, a także jednej z polskich celebrytek... Ewie Chodakowskiej! Która z nich wypadła według Was najbardziej seksownie?

Galeria fot. Instagram/chodakowskaewa

Niedawno Ewa opublikowała na swoim Instagramowym profilu fotkę w czerwonym bikini. Pewnie nie byłoby w niej zupełnie niczego wyjątkowego, bo Ewa często i chętnie chwali się w sieci swoim ciałem, gdyby nie fakt, że... Ewa pozuje w śniegu! Co najlepsze, trenerka namówiła do tego samego również inne dziewczyny, które razem z nią bawiły się wtedy w Radawie.

Czytaj też: Ania Starmach w bikini!

Czyja wersja fotki podoba Wam się najbardziej? ;)

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie