Podobne artykuły

CRISTIANO RONALDO TO "tyran, kłamca i pier... psychopata"

2019.01.11 06:30 | © Stars.pl

Cristiano Ronaldo został jakiś czas temu oskarżony o gwałt. Jasmine Lennard po latach zdecydowała się na ujawnienie nieznanej nikomu twarzy piłkarza! Publicznie nazwała go "kłamcą i "psychopatą"! Jesteście ciekawi czym jeszcze podzieliła się z brytyjskimi mediami?

Galeria fot. Instagram/cristiano

Wszystko wskazywało na to, że Cristiano Ronaldo zazna w końcu spokoju i będzie mógł cieszyć się czasem spędzonym z rodziną. Nie od dziś wiadomo, że przystojny piłkarz bardzo dobrze radzi sobie jako ojciec czwórki dzieci, a w najbliższym czasie zamierza również sformalizować związek z Georginą Rodriguez. W mediach pojawiły się już plotki o pierwszych przygotowaniach do ich ślubu. Niestety jednak najnowsze wyznanie byłej kochanki Ronaldo, mogą w mgnieniu oka zniszczyć całą te sielankę!

Czytaj też: Rzekoma kochanka Wiśniewskiego wydała oświadczenie!

Galeria fot. Instagram/cristiano

Mowa oczywiście o Jasmine Lennard, która otwarcie przyznała, że obraz Ronaldo, jaki został wykreowany w mediach w ostatnim czasie, znacząco różni się od tego, jaki sportowiec jest w rzeczywistości!

Galeria fot. Instagram/cristiano

Ludzie będą w szoku. To tyran, kłamca i pier… psychopata (…) Nie mają pojęcia, jaki on jest naprawdę. Gdy się dowiedzą, będą przerażeni – wyznała w rozmowie z The Sun

Czytaj też: Księżne się nienawidzą!

Przypominamy, że Jasmine spotykała się z Cristiano... 10 lat temu. Przez ostatnie 18 miesięcy podobno utrzymywała z nim kontakt, dlatego zdecydowała się na ujawnienie całej prawdy na jego temat. W ten sposób celebrytka próbuje pomóc koleżance zza oceanu - Kathryn Maryoga.

To właśnie Kathryn jest ofiarą rzekomego gwałtu, którego sportowiec miał się dopuścić. Lennard dodała również, że posiada materiały, które mogą pomóc Amerykance w wygraniu sprawy.

Czytaj też: Zdrada Jordyn była ustawiona?

Mam liczne nagrania i inne dowody, które będą dla Kathryn bezcenne i pokażą, jaki naprawdę jest Ronaldo – dodała celebytka

Jesteście ciekawi co właściwie jest na tych nagraniach?

Czytaj też: Justyna Żyła znowu się tłumaczy!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie