Podobne artykuły

ZNAMY SEKRET TOREBKI KRÓLOWEJ ELŻBIETY!

2019.01.11 19:30 | © Stars.pl

Królowa Elżbieta II już od 50 lat widywana jest z dokładnie tą samą torebką! Jesteście ciekawi z czego właściwie jest wykonana i kto ją zaprojektował? A może zastanawiacie się co znajduje się w środku? Wiemy jakie przedmioty zawsze nosi przy sobie monarchini!

Galeria

Członkinie rodziny królewskiej muszą wybierać swoje stylizacje, z o wiele większą starannością niż inne kobiety. Nie tylko przez wzgląd na królewski protokół, ale również przez stałe reprezentowanie Jej Królewskiej Mości. Kobiety z rodziny królewskiej, są zazwyczaj fotografowane jako pierwsze, a ich stylizacje często komentuje się w kolorowej prasie nawet... przez kolejne kilkadziesiąt lat! Idealnym przykładem takiego stanu rzeczy jest księżna Diana. Do dnia dzisiejszego, w mediach pojawiają się liczne odwołania do najgłośniejszych kreacji księżnej!

Czytaj też: WIEMY CZEGO NAOMI CAMPBELL CHCE OD LIAMA

Galeria

Wszystko wskazuje jednak na to, że Królowa Elżbieta II w ogóle nie przejmuje się opinią innych! Od lat słynie z tego, że regularnie zmienia swoje kapelusze, a także garsonki we wszystkich kolorach tęczy i już ponad pół wieku nosi ze sobą jedną i tą samą czarną torebkę! Co ciekawe, nie widać na niej żadnych śladów zużycia!

Zastanawiacie się w czym tkwi sekret długowieczności jednego z ulubionych dodatków królowej? Portal H!Fashion twierdzi, że torebka Elżbiety II została wykonana z niezwykle wytrzymałej, naturalnej skóry i została zaprojektowana przez dom mody Yves Saint Laurent. Jesteście ciekawi co właściwie nosi w niej królowa?

Czytaj też: WIEMY CZEGO BOI SIĘ JUSTIN BIEBER!

Wewnątrz torebki podobno znajduje się między innymi lusterko, szminka, mała buteleczka z ginem, miętówki, a także funty, które w razie czego królowa mogłaby zostawić na tacy, dziękując za obsługę.

Przypominamy, że nieustannie modna torebka królowej, towarzyszyła jej między innymi w czasie spotkania z prezydentem USA - Richardem Nixonem w 1969 roku, a potem również w czasie spotkań z głowami innych państw.

Czytaj też: JESSIE J NAGO POD PRYSZNICEM, A OBOK NIEJ...

Torebka królowej ma jednak jeszcze jedno niezwykle ważne zadanie. Jeżeli w czasie rozmowy, monarchini przełoży torebkę z ręki do ręki, jest to jasny sygnał dla jej pracowników, że powinni przerwać niewygodną dla królowej rozmowę. Jeżeli analogiczna sytuacja ma miejsce w czasie kolacji królowa po prostu zdejmuje torebkę z kolan i kładzie ją na podłodze. Co jeżeli torebka znajdzie się na stole? Jest to sygnał dla obsługi, że królowa skończyła już posiłek i musi on zniknąć ze stołu w ciągu 5 minut.

Spodziewaliście się, że jedna, mała torebka, skrywa aż tyle tajemnic?

Czytaj też: Film dokumentalny o królowej popu

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie