Podobne artykuły

NICK JONAS I PRIYANKA CHOPRA POLECIELI NA DRUGI MIESIĄC MIODOWY!

2019.01.11 18:00 | © Stars.pl

Pod koniec ubiegłego roku, Nick Jonas i Priyanka Chopra pobrali się. Ich wesele trwało aż... tydzień! O wyłącznie jednym miesiącu miodowym nie było więc mowy! Nick postanowił zrobić żonie niespodziankę i zabrał ją na kolejny wyjazd!

Galeria fot. Instagram/nickyanka18

Nie da się ukryć, że Nick i Priyanka wiedzą jak czerpać szczęście z życia w małżeństwie. Wszystko zaczęło się od bajkowego wesela, które połączyło dwie odmienne kultury i trwało tydzień! Obecnie małżonkowie wybrali się na kolejny miesiąc miodowy! Nick zabrał swoją ukochaną na wyjazd-niespodziankę! Można powiedzieć, że żona Nicka została praktycznie "porwana" na Karaiby!

Czytaj też: KENDALL JENNER LATA NA RANDKI... HELIKOPTEREM!

Galeria fot. Instagram/nickyanka18

Wszystko wskazuje na to, że miesiąc miodowy, który Nick i Priyanka spędzili w Szwajcarskich Alpach nie był dla nich wystarczający! Od 9 stycznia nowożeńcy wypoczywają na... Karaibach!

Galeria fot. Instagram/nickyanka18

Nick zaskoczył Priyankę, zabierając ją na drugi miesiąc miodowy na początku tego tygodnia. W tej chwili mają romantyczne wakacje na plaży, tylko we dwoje na Karaibach i wszystko to zaplanował Nick - donosi jedno ze źródeł Hollywood Life

Czytaj też: SEKSOWNA WIENIAWA ZNOWU NA WAKACJACH

Galeria fot. Instagram/priyankachopra

Informator zdradził również, że jakiś czas temu, para zdecydowała się na podzielenie obowiązków. Priyanka była odpowiedzialna za zorganizowanie wesela od początku do końca, a Nickowi przypadło zaplanowanie miesiąca miodowego. Najwidoczniej przydzielone zadanie tak bardzo mu się spodobało, że postanowił zorganizować aż dwa wyjazdy!

Zakochani co prawda nie zdradzili, gdzie dokładnie się znajdują. Jednak dociekliwi fani po obejrzeniu zdjęć przypuszczają, że małżonkowie odpoczywają na wyspie Grenada.

Czytaj też: KOURTNEY KARDASHIAN CHCE URODZIĆ KOLEJNE DZIECKO

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie