Podobne artykuły

SCOTT DISICK OŚWIADCZY SIĘ SOFII RICHIE?!

2019.01.11 19:00 | © Stars.pl

Kourtney Kardashian czekała na pierścionek zaręczynowy od Scotta całe... 9 lat! Obecnie wszystko wskazuje na to, że młodziutka Sofia Richie zaledwie po roku związku z Disickiem usłyszy jedno z najważniejszych pytań w życiu! Scott zdążył już nawet wybrać odpowiedni pierścionek!

Galeria fot. Instagram/scofiagoals

Najwyraźniej Scott i Sofia nie zamierzają nawet na moment zwolnić tempa! Zakochani dopiero co ze sobą zamieszkali, a Disick już planuje kolejny, niezwykle ważny krok! Podobno wybrał już nawet pierścionek zaręczynowy!

Czytaj też: SCOTT DISICK SPĘDZIŁ NOC U KOURTNEY KARDASHIAN!

Galeria fot. Instagram/scofiagoals

Na początku tygodnia, Disick został przyłapany w jednym z najbardziej luksusowych sklepów z biżuterią firmy Polacheck, znajdującym się w Calabasas. To właśnie w nim przez wiele lat kupował Kourtney niezwykle drogie prezenty, takie jak zegarki, czy naszyjniki wysadzane diamentami. Tym razem celebryta szukał tam jednak czegoś całkowicie innego! Disick wybierał pierścionek zaręczynowy dla Sofii Richie!

Galeria fot. Instagram/scofiagoals

Chociaż niczego nie kupił, to spędzał dużo czasu, patrząc na naprawdę duże, diamentowe pierścionki zaręczynowe. Najbardziej interesowały go te, które miały co najmniej 5 karatów. Scott oglądał pierścionki za co najmniej 15 tysięcy dolarów - zdradza naoczny świadek rozmawiając z Hollywood Life

Czytaj też: SCOTT DISICK OŚWIADCZY SIĘ SOFII W TE ŚWIĘTA?!

Myślicie, że Disick oświadczy się Sofii w walentynki? ;)

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie