Podobne artykuły

ZAC EFRON PRZEFARBOWAŁ WŁOSY!

2019.01.11 20:00 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że Zac Efron należy do grona gwiazd, które nie boją się eksperymentowania z fryzurami! Tym razem zdecydował się na... platynowy blond! Pasuje mu?

Przypominamy, że Zac Efron miał już na głowie bardzo wiele przeróżnych fryzur. Odkąd zaczął eksperymentować, nie zmieniło się jednak tylko jedno - emocje, które za każdym razem towarzyszą nowej fryzurze aktora!

Najnowszy pomysł Zaca to zmiana praktycznie o całe 180 stopni! Efron od najmłodszych lat nosił głównie ciemne włosy. Kiedy jednak zdecydował się na zmianę koloru i pokazał się swoim fanom w nowym wydaniu, praktycznie wszyscy, nawet najwierniejsi wielbiciele, byli po prostu w szoku! Ta zmiana jest jedną z największych w czasie jego kariery. Zac Efron nosi obecnie platynowe włosy!

Pod zdjęciem, które opublikował na swoim Instagramie, posypała się cała lawina komentarzy od fanów. Na fotce możemy zobaczyć Zaca, który wspina się na ściance wspinaczkowej, a spod czapki wystaje jego nowa blond czuprynka! Trzeba przyznać, że ta zmiana zdecydowanie przypadła do gustu większości internautów, o czym świadczą liczne pozytywne komentarze pod zdjęciem.

wyglądasz świetnie

wspaniale

kocham to

blondyni mają ciekawsze życie

woow facet, jest super - możemy przeczytać

A Wam jak podoba się Zac w takim wydaniu? Wolicie go w platynce, czy jednak w ciemnych włosach?

Galeria fot. Instagram/zacefronGaleria fot. Instagram/zacefronGaleria fot. Instagram/zacefron
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie