Podobne artykuły

ZAŁOŻYCIEL AMAZONA WYSYŁAŁ NAGIE FOTKI KOCHANCE!

2019.01.11 18:30 | © Stars.pl

Najbogatszy człowiek na świecie - Jeff Bezos weźmie rozwód! Media zza oceanu donoszą, że szef Amazona od jakiegoś czasu zdradza swoją żonę. Jeden z dzienników jest nawet przekonany, że Jeff wysyłał kochance swoje nagie fotki! Dziennikarze zacytowali również prywatne wiadomości Bezosa do Lauren Sanchez!

Galeria

W najbliższym czasie będziemy najprawdopodobniej świadkami najdroższego rozwodu w historii! Szef Amazona rozstaje się z żoną po... 25 latach małżeństwa! Wszystko wskazuje na to, że ten rozwód będzie kosztował Jeffa majątek, a kiedy już rozstanie się z żoną, najprawdopodobniej straci pierwsze miejsce na liście najbogatszych ludzi świata, na którą pracował przez lata. Media donoszą, że małżonkowie nie podpisali intercyzy, więc po rozwodzie ich majątek zostanie po prostu podzielony na pół.

Czytaj też: ADELE WYDA NOWĄ PŁYTĘ JESZCZE W TYM ROKU?!

Galeria

Przypominamy, że ich majątek szacuje się obecnie na około 130 miliardów dolarów, a Amazon jest teraz jedną z najbardziej liczących się na rynku, amerykańskich firm. To właśnie z tego powodu, praktycznie wszystkie media zza oceanu żyją tematem rozwodu Bezosa.

Galeria

W prasie od jakiegoś czasu pojawiają się doniesienia o najbardziej prawdopodobnych powodach ich rozwodu. Jeden dziennik jest przekonany, że założyciel Amazona już ponad pół roku temu wysyłał swojej kochance nagie zdjęcia! Tabloid zacytował też treść wiadomości, którą Bezos miał wysłać do Lauren Sanchez.

Czytaj też: ADELE NIE PODPISAŁA INTERCYZY

O całej sytuacji donosi słynący z pogoni za sensacjami - National Enquirer. Zdaniem dziennikarzy pracujących dla tabloidu, Bezos już w czerwcu ubiegłego roku wysyłał kochance rozbierane zdjęcia.

Wiesz, czego chcę? Chcę się z tobą lekko upić. Nie całkiem, tylko trochę. Chcę z tobą rozmawiać i snuć plany. Słuchać i śmiać się... - po prostu CHCĘ BYĆ Z TOBĄ!!! Potem chcę z tobą zasnąć, a rano obudzić się, poczytać gazetę i napić się z tobą kawy - miał napisać do Lauren Sanchez, Jeff Bezos

Czytaj też: JUSTIN BIEBER PRZYŁAPANY W DRODZE DO STUDIA NAGRANIOWEGO!!!

12 stycznia Bezos będzie świętował swoje 55 urodziny. Obecnie jest najbogatszym człowiekiem na świecie, a swój majątek zgromadził głównie dzięki założeniu firmy Amazon.

Przypominamy, że firma Jeffa Bezosa jako pierwsza zauważyła i wykorzystała potencjał internetu, do sprzedawania książek w sieci. Kiedy Jeff zdał sobie sprawę, że jego pomysł świetnie się sprawdził, szybko poszerzył działalność również na inne produkty, a także zdecydował się na udostępnienie platformy także innym sprzedawcom. Właśnie w taki sposób Amazon stał się najpopularniejszym gigantem sprzedaży w sieci.

Czytaj też: Piotr Żyła rozwiódł się z żoną! Zostali przyjaciółmi.

Jeff Bezos jest pierwszym człowiekiem na świecie, któremu udało się zgromadzić majątek, który przekracza 100 miliardów dolarów.

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie