Podobne artykuły

Ewa Niespodziana z synkiem

2019.01.11 18:32 | © Stars.pl

Ewa Niespodziana to modelka i gwiazdka 6 edycji Top Model. Była o krok od wygranej, bo ostatecznie zajęła drugie miejsce. 8 stycznia na świat przyszedł jej pierwszy syn Wiktor. Ewa wszystko realcjonuje na instastory, chetnie wrzuca zdjęcia dziecka i odpowiada na pytania obserwatorów. W jednym z filmików Ewa odpowiada na pytanie czy Wiktor był wpadką: Wiktor był planowany. No i zaznaczam, że mam 21 lat, nie 18, nie 17, także no. Też chciałabym tyle mieć, nie ukrywam

Galeria https://www.instagram.com/eniespodziana

Ewa mówi, że jest szczęśliwa, że świetnie się czuje. Trzeba przyznać, że wygląda kwitnąco. Internauci nie oszczędzają jej komplementów: Ewa wyglądasz jakbyś właśnie wróciła z wakacji, a nie kilka dni temu urodziła dziecko.

Czytaj też: SZTUCZNA KIM KARDASHIAN POKAZUJE "NORMALNE ŻYCIE"

Galeria https://www.instagram.com/eniespodziana

Modelka na insta cały czas wrzuca relcje. 2 godziny temu zamieściła zdjęcie jak karmi piersią synka. Czy to nie powinna być intymna chwila dla mamy i dziecka? Rozumiemy, że Ewa jest tak szczęśliwa, że chce się dzielić swoim szczęściem z całym światem, ale w takiej sytuacji są rzeczy ważniejsze i mniej ważne. A Wy co o tym myślicie?

Galeria https://www.instagram.com/eniespodziana
https://www.onnetwork.tv/_preview/fddf633f690a51033de57a59b074a294
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie