Podobne artykuły

CHERYL COLE PO RAZ PIERWSZY OPOWIADA O ROZSTANIU Z LIAMEM!

2019.01.12 06:30 | © Stars.pl

Cheryl Cole od dłuższego czasu stara się trzymać media z dala od swojego życia prywatnego. Zaraz po rozstaniu z Liamem, wokalistka bardzo szybko wróciła do pracy i próbowała ignorować plotki, które coraz częściej pojawiały się w sieci. Obecnie po raz pierwszy zdecydowała się na opowiedzenie o zakończonym już związku!

Galeria fot. Instagram/cherylofficial

Trzeba przyznać, że związek Liama i Cheryl od samego początku szokował większość fanów wokalistki. Cheryl dała się poznać jako ułożona, oraz skryta, natomiast Liam wprost uwielbia opowiadać w mediach o swoim życiu prywatnym. Różniło ich naprawdę wiele, dlatego większość fanów od samego początku uważała, że ten związek skazany jest na porażkę. Zakochanym udało się jednak wytrzymać w związku przez trzy lata. Doczekali się nawet wspólnego synka! Jednak obecnie ich związek to już wyłącznie przeszłość.

Czytaj też: CHERYL COLE ZAZDROSNA O LIAMA

Galeria fot. Instagram/cherylofficial

Rozstanie Cheryl i Liama poprzedziły tysiące artykułów w mediach praktycznie na całym świecie. Plotkowano w nich o nieporozumieniach, które pojawiły się pomiędzy muzykami, a także o domniemanym jeszcze wtedy kryzysie w ich związku. Już po rozstaniu, Cheryl nie odpowiadała na żadne pytania dotyczące Liama. Gwiazda po prostu od razu rzuciła się w wir pracy.

Galeria fot. Instagram/liampayne

Dopiero teraz, kiedy od ich rozstania minęło już pół roku, wokalistka zdecydowała się na udzielenie szczerego wywiadu. Opowiedziała w nim między innymi o rozstaniu z Liamem. Udało mu się zniechęcić ją do wszystkich facetów?

Czytaj też: CHERYL COLE ZAPROSIŁA NA ŚWIĘTA LIAMA!

Nie powiedziałabym, że zrezygnowałam z miłości. Kocham kochać. Ale zatrzymałam moje cele związane ze związkami. Wszystko jest w porządku. Idę na fali i nie mam w planach spotykanie się z kimkolwiek w najbliższym czasie. Nienawidzę upadków... nienawidzę. To jest ta rzecz, przez którą nie chcemy wchodzić w związki. Nic innego nie sprawia, że tak się czujesz, prawda? Nic. Wiem, że wzloty trzeba brać z upadkami, więc pracuję nad tym, by się z tym pogodzić. Ale w tym momencie tego nie potrzebuję i nie chcę. - powiedziała Cheryl

Wokalistka wyznała również, że pomiędzy nią i byłym partnerem nie ma obecnie żadnych złych emocji. Potwierdziła również doniesienia, że do tej pory starają się utrzymywać normalny kontakt.

Czytaj też: CHERYL COLE BRONI SWOJEGO WYSTĘPU!

Nie ma żadnej urazy. Cały czas się uczymy. To dobre, to zdrowe. Jesteśmy jak każda inna para, która przez to przeszła, tylko na nas patrzy odrobinę więcej oczu. - wyznała w wywiadzie dla MailOnline

Myślicie, że Cheryl jeszcze kiedyś się zakocha?

Czytaj też: Hanna Lis opowiada o walce z chorobą. Pierwszy raz publicznie porusza tak ciężki dla niej temat.

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie