Podobne artykuły

CHERYL COLE PO RAZ PIERWSZY OPOWIADA O ROZSTANIU Z LIAMEM!

2019.01.12 06:30 | © Stars.pl

Cheryl Cole od dłuższego czasu stara się trzymać media z dala od swojego życia prywatnego. Zaraz po rozstaniu z Liamem, wokalistka bardzo szybko wróciła do pracy i próbowała ignorować plotki, które coraz częściej pojawiały się w sieci. Obecnie po raz pierwszy zdecydowała się na opowiedzenie o zakończonym już związku!

Galeria fot. Instagram/cherylofficial

Trzeba przyznać, że związek Liama i Cheryl od samego początku szokował większość fanów wokalistki. Cheryl dała się poznać jako ułożona, oraz skryta, natomiast Liam wprost uwielbia opowiadać w mediach o swoim życiu prywatnym. Różniło ich naprawdę wiele, dlatego większość fanów od samego początku uważała, że ten związek skazany jest na porażkę. Zakochanym udało się jednak wytrzymać w związku przez trzy lata. Doczekali się nawet wspólnego synka! Jednak obecnie ich związek to już wyłącznie przeszłość.

Czytaj też: Olga Kalicka na scenie pierwszy raz po porodzie!

Galeria fot. Instagram/cherylofficial

Rozstanie Cheryl i Liama poprzedziły tysiące artykułów w mediach praktycznie na całym świecie. Plotkowano w nich o nieporozumieniach, które pojawiły się pomiędzy muzykami, a także o domniemanym jeszcze wtedy kryzysie w ich związku. Już po rozstaniu, Cheryl nie odpowiadała na żadne pytania dotyczące Liama. Gwiazda po prostu od razu rzuciła się w wir pracy.

Galeria fot. Instagram/liampayne

Dopiero teraz, kiedy od ich rozstania minęło już pół roku, wokalistka zdecydowała się na udzielenie szczerego wywiadu. Opowiedziała w nim między innymi o rozstaniu z Liamem. Udało mu się zniechęcić ją do wszystkich facetów?

Czytaj też: CHERYL COLE BRONI SWOJEGO WYSTĘPU!

Nie powiedziałabym, że zrezygnowałam z miłości. Kocham kochać. Ale zatrzymałam moje cele związane ze związkami. Wszystko jest w porządku. Idę na fali i nie mam w planach spotykanie się z kimkolwiek w najbliższym czasie. Nienawidzę upadków... nienawidzę. To jest ta rzecz, przez którą nie chcemy wchodzić w związki. Nic innego nie sprawia, że tak się czujesz, prawda? Nic. Wiem, że wzloty trzeba brać z upadkami, więc pracuję nad tym, by się z tym pogodzić. Ale w tym momencie tego nie potrzebuję i nie chcę. - powiedziała Cheryl

Wokalistka wyznała również, że pomiędzy nią i byłym partnerem nie ma obecnie żadnych złych emocji. Potwierdziła również doniesienia, że do tej pory starają się utrzymywać normalny kontakt.

Czytaj też: Katarzyna Glinka z narzeczonym!

Nie ma żadnej urazy. Cały czas się uczymy. To dobre, to zdrowe. Jesteśmy jak każda inna para, która przez to przeszła, tylko na nas patrzy odrobinę więcej oczu. - wyznała w wywiadzie dla MailOnline

Myślicie, że Cheryl jeszcze kiedyś się zakocha?

Czytaj też: CARDI B ZNOWU NOSI PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie