Podobne artykuły

MAKIJAŻYSTA OŚMIESZYŁ KIM KARDASHIAN !

2019.01.12 07:00 | © Stars.pl

Kim Kardashian jest obecnie w Stanach Zjednoczonych o wiele bardziej popularna, niż prezydent - Donald Trump! Chociaż praktycznie cały klan Kardashian-Jenner od lat cieszy się ogromną popularnością, to właśnie Kim jest zdecydowanie największą gwiazdą tej rodziny. Jej imię, profile w mediach społecznościowych, oraz linię kosmetyków, znają praktycznie wszyscy! Podobnie jak jej własną sekstaśmę, dzięki której kilka lat temu zaistniała w show biznesie.

Galeria

Obecnie celebrytka uchodzi za prawdziwą specjalistkę w kwestii makijażu, a konturowanie, które jakiś czas temu udało jej się wylansować, opanowało już praktycznie cały świat i... jest teraz jednym z wyznaczników umiejętności makijażystów! Wiele kobiet z całego świata oddałoby naprawdę wiele, żeby tylko wyglądać jak Kim Kardashian. Jednak czy ona na pewno wygląda tak wyłącznie dzięki odpowiedniemu makijażowi?

Czytaj też: KIM KARDASHIAN NA OKŁADCE MAGAZYNU VOGUE

Galeria

Makijażysta, który już od ponad 10 lat stale współpracuje z Kardashianką, opublikował niedawno na swoim Instagramowym profilu zdjęcia Kim, wykonane w 2008 roku. Próbował pochwalić się, że po raz pierwszy współpracował z Kardashianką aż 10 lat temu! Obecnie regularnie upiększa Kim przed większością wielkich wyjść, czy przed sesjami zdjęciowymi. Mario stwierdził, że podzielenie się starymi fotkami swojej szefowej to świetny pomysł!

Galeria

Nie pomyślał jednak o jednym. Na udostępnionych przez niego zdjęciach, doskonale widać jak bardzo twarz Kardashianki zmieniła się w przeciągu tych kilku lat! Bez wątpienia nie jest to wyłącznie zasługa profesjonalnie wykonanego makijaży. Internauci zauważyli to praktycznie od razu i pod zdjęciami bardzo szybko pojawiła się fala uszczypliwych komentarzy.

Czytaj też: KIM KARDASHIAN PRAWIE DOSTAŁA ZAWAŁU!

Galeria

A Wy wierzycie jeszcze, że różnica pomiędzy fotkami z 2008 i 2018 roku to tylko kwestia makijażu?

Galeria
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie